Son Dakika Haberleri: Sinem'den Romantik Prova

Sinem'den Romantik Prova

8 yıl önce

1
Sinem Kobal, gelinlik provasını 'Romantik Komedi-Bekarlığa Veda' filminin setinde yaptı.

2
Arda Turan ile evlilik hazırlığı yapan Sinem Kobal, gelinlik provasını 'Romantik Komedi-Bekarlığa Veda' filminin setinde yaptı! Ünlü oyuncu; 14 Şubat'ta vizyona girecek film için gelinlik giydi.
3
"Romantik Komedi"de başrol oynayan Sinem Kobal ve Sedef Avcı, "Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda" adlı devam filminde de birlikte kamera karşısına geçti.


4
İkili, evliliği takıntı haline getiren Didem (Sinem Kobal) ve evlilik hazırlıkları yapan Esra'nın (Sedef Avcı) komik maceralarını anlatan film için gelinlik giydi. Arda Turan'la evlilik hazırlığı yapan Kobal ile Kıvanç Kasabalı ile evli olan Avcı, o sahnelerin çekiminde çok eğlendiklerini söyledi.
5
"Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda", 14 Şubat 2013'te vizyona girecek. Vakko Wedding mağazasında yapılan çekimlerde iki oyuncu da gelinlik giydi, ancak filmde sadece biri gelin olacak. O kişinin kim olduğu ise filmin sürprizi
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 13.11.2012 08:50 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!