Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, Tatil Yapıyor - Son Dakika

Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, Tatil Yapıyor

14.06.2014 12:29

1
Riva'da kaçamakta yakalanıp aşkları ortaya çıkan Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, Fethiye'de tatil yapıyor.

2
30 Mart tarihinde gittikleri Riva'da samimi bir şekilde yakalanan ünlü çift; aradan geçen zaman zarfında da ilişkilerini gizlemeyi başardı.

3
Takvim gazetesinin haberine göre; gözlerden uzak bir şekilde aşklarını yaşayan Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, önceki gün soluğu Fethiye'deki bir otelde aldı.

4
Otel yetkililerine fotoğraflarının çekilmemesi için sıkı tedbirler aldıran ünlü çiftin, gün boyu deniz kenarında romantik anlar yaşadığı öğrenildi.

5
Ölüdeniz civarındaki bir otelde konaklayan Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol'un gözlerden uzak olmak için ise otelin geceliği yaklaşık 3 bin lira olan dubleks villarından birinde kalmayı tercih etti.

6
İşte Sinem Kobal'ın fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, Tatil Yapıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sivaslılardan kangal sayısını ikiye çıkaran Adriana Lima'ya çağrı: Üçüncüsü bizden olsun Bir ay içinde hamile bıraktığı 6 kadınla yan yana gelip poz verdi Köyün yarısı koronaya yakalandı, kimse vefat etmedi! Sırrı iki şeyde saklı Çok şaşıracaksınız! Ali Baba ve Kırk Haramiler'deki içi altın dolu mağara bakın neredeymiş Sadece meyve ve bitkilerle besleniyor! Ormanın gerçek kralını görenler hayretler içerisinde