Sinem Kobal'ın İntikamı Acı Oldu - Son Dakika

Sinem Kobal'ın İntikamı Acı Oldu

09.03.2012 16:58

1
Sinem Kobal'ın, İspanya'daki eşyalarını koliletip İstanbul'a gönderen Arda Turan'dan intikamı acı oldu.
2
Öküz öldü, ortaklık bozuldu! Beraberlikleriyle magazin gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden olan Sinem Kobal ile Arda Turan, aşkları sayesinde ceplerini de doldurdu.
3
Geçtiğimiz hafta yıldız futbolcunun ihanetleri yüzünden sevgilisinden ayrılan Sinem Kobal, aldığı kararla eski aşkına "Aşk bitti, yapı paydos" mesajı gönderdi.
4
Güzel Oyuncu, genç futbolcunun ortak olduğu 'Lidyana' isimli online takı firmasının reklamlarında oynama kararından vazgeçti.
5
Sinem Kobal'ın, önümüzdeki Cuma günü yapılacak çekimleri, önceki gün iptal ettiği söyleniyor.
6
Sinem Kobal ayrılığıyla ilgili gündeme gelen Arda Turan'dan ise eski sevgilisine mesaj var: "Huzurum yerinde, hayatımda sorun yok!"
7
Bu arada Sinem Kobal, daha önce Turan'ın ortak olduğu 'lidyana.com' sitesinin tanıtımında görev almıştı.
8
Sitedeki 'ünlülerin tercihleri' bölümünde sevgilisine jest yapmak için adını yazdıran güzel Oyuncunun, Arda Turan'la arasının bozulmasından sonra ismini siteden kaldırıp kaldırmayacağı, önümüzdeki günlerde belli olacak.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Sinem Kobal'ın İntikamı Acı Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement