Sinem Kobal-Kaan Kalyon İlişkisi Belgelendi - Son Dakika

Sinem Kobal-Kaan Kalyon İlişkisi Belgelendi

13.04.2014 15:53

1
Herkes oyuncu İbrahim Çelikkol'la aşk yaşadığını konuşurken, 10 gün önceSinem Kobal'ın genç tekstilci Kaan Kalyon'la yeni bir ilişkiye başladığı iddia edilmişti.

2
Sinem Kobal ile Kaan Kalyon'un geçen hafta Yeniköy'deki La Vien Rose adlı mekândaki buluşmalarının fotoğrafı ortaya çıktı.

3
Çelikkol'la sadece arkadaş olduklarını söyleyen Kobal'ın, yeni sevgilisiyle Yeniköy'deki buluşmasının fotoğrafı ortaya çıktı.

4
Habertürk'ün haberine göre; mekana geldiğinde önce bahçe kısmında kız arkadaşlarıyla oturan Sinem Kobal, daha sonra Kei Kei Tekstil'in sahibi olan Kaan Kalyon'un yanına geçti.

5
Çift, gecenin sonunda gazetecilerin beklediğini öğrenince mekândan ayrı çıktılar.

6
Bu arada Kobal'ın eski aşkı Arda Turan'ın da bu ilişkiden haberdar olduğu öğrenildi.

7
İşte güzel oyuncunun fotoğrafları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Son Dakika Sinem Kobal-Kaan Kalyon İlişkisi Belgelendi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

En acı ihmal! Sigara, odada oyun oynayan dört çocuğu hayattan kopardı Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yok TIME dergisi 'Yılın Kişisi' anketini başlattı! Listede Türkiye'den de bir isim var Zorlu yolculuk başladı! Kurt sürüsü saldırıları, göçerlerin korkulu rüyası Yakışıklılığı tescillenen futbolcu Rurik Gislason'ın itirafı şaşırttı! Bir maçla spermlerine talep yağdı