Son Dakika Haberleri: Sinem Kobal, 'Yeni Aşk' İddialarını Yalanladı

Sinem Kobal, 'Yeni Aşk' İddialarını Yalanladı

6 yıl önce

Arda Turan'la ilişkisini bir süre önce sonlandıran Sinem Kobal, iş adamı Murat Akdoğan'ın küçük oğlu Muratcan ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı.

1
Arda Turan'la ilişkisini bir süre önce sonlandıran Sinem Kobal, iş adamı Murat Akdoğan'ın küçük oğlu Muratcan'la aralarında çıkan aşk iddialarına cevap verdi.

2
Ünlü oyuncu haberin ardından canlı yayına telefonla bağlandığı '2. Sayfa' programında, 'Özel hayatımla ilgili konuşmuyorum, ancak bu haberi ben de şimdi duyuyorum. Tamamen asılsızdır." dedi.

3
Türk futbolunun İspanya'daki gururu Arda Turan ile güzel oyuncu Sinem Kobal evlilik hazırlıkları yaptıkları bir dönemde sürpriz bir kararla ayrılmıştı.

4
Ortak arkadaşlarının bütün çabalarına rağmen, "Artık bitti!" diyerek ilişkiye son noktayı koyan Kobal'ın Muratcan'la yaklaşık 20 gün önce bir arkadaşlarının partisinde tanıştığı haberleri sabah saatlerinde magazin gündemine oturdu.

5
Partiden sonra Muratcan Akdoğan'la görüşmeye devam ettiği ve arkadaşlarına çok mutlu olduğunu belirttiği söylenilen güzel oyuncu bu iddiaları da yalanladı.

6
Sinem Kobal'ın fotoğrafları...

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25Haber Yayın Tarihi: 04.03.2014 08:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!