Son Dakika Haberleri: Sinema Tarihinin En Ateşli Karakterleri Seçildi

Sinema Tarihinin En Ateşli Karakterleri Seçildi

4 ay önce

Sinema portalı Chili'nin binlerce sinemasevere oylatarak hazırladığı “Sinema tarihinin en seksi kadın ve erkek karakterleri” sıralaması yayımlandı. İşte, İngiliz sinema platformunun hazırladığı liste.

1
En Seksi Karakter: Lara Croft
En Seksi Karakter: Lara Croft
Bilgisayar oyunundan sinemaya uyarlanan 2001 yapımı, Angelina Jolie’nin canlandırdığı Lara Croft karakteri sinemaseverlerin verdiği oylara göre sinema tarihindeki en seksi kadın karakter olarak seçildi.
2
3
4
Wonder Woman
Wonder Woman
Listenin ikinci sırasında İsrailli oyuncu ve model Gal Gadot'ın önce 'Batman vs. Superman' sonrasında ise solo filminde canlandırdığı Wonder Woman (Harika kadın) karakteri var.
5
6
7
Kara Dul (Black Widow)
Kara Dul (Black Widow)
Marvel çizgi roman karakterlerinden biri olan Kara Dul, Scarlett Johansson tarafından uzun yıllar canlandırıldı. Kara Dul, listedeki ilk üç en seksi kadın karakter arasına girmeyi başardı.
8
9
10
Vivian Ward
Vivian Ward
Julia Roberts'in Vivian Ward karakterini canlandırdığı 1990 yapımı kült film Pretty Woman da listede yer aldı.
11
12
13
Pussy Galore
Pussy Galore
James Bond serisinin 1964 yapımı 3'üncü filmi olan 'Altınparmak'ta Honor Blackman'ın canlandırdığı 'Bond kızı' Pussy Galore
14
Sugar Kane Kowalczyk
Sugar Kane Kowalczyk
1959 yılında efsane oyuncu Marilyn Monroe’nin Bazıları Sıcak Sever filminde canlandırdığı Sugar Kane Kowalczyk.
15
16
17
Thor
Thor
Yakışıklı oyuncu Chris Hemsworth'un hayat verdiği Thor karakteri, en seksi erkek karakterleri sıralamasında ikinci oldu.
18
19
Wolverine
Wolverine
ABD'li oyuncu Hugh Jackman'ın canlandırdığı, X-Men serilerinin en bilinen karakteri Wolverine 3. oldu.
20
Danny Ocean
Danny Ocean
George Clooney'in Ocean's 11 adlı filminde canlandırdığı Danny Ocean karakteri, sinema tarihinin en seksi erkek karakterlerinden biri oldu.
21
Jack Sparrow
Jack Sparrow
Karayip Korsanları film serisinde Johnny Depp tarafından canlandırılan korsan Jack Sparrow karakteri.
22
23
Johnny Castle
Johnny Castle
1987 yapımı Dirty Dancing (İlk Dans, İlk Aşk), filminde Patrick Swayze'nin canlandırdığı Johnny Castle da listede yer almayı başardı.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka! Yeşilçam'ın Kötü Kadını, Ödenmeyen Senetlerden Bikini Yaptı!