Son Dakika Haberleri: Sinemanın sarışın kraliçesinden kötü haber! Felç geçirdi

Sinemanın sarışın kraliçesinden kötü haber! Felç geçirdi

7 gün önce

Efsane oyuncu Catherine Deneuve, kısmi felç geçirdiği gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı.

1
Dünyaca ünlü Fransız sinema yıldızı Catherine Deneuve, hasteneye kaldırıldı.
2
76 yaşındaki sanatçının, kalıcı bir hasar vermeyen 'iskemik inme' geçirdiği belirtilirken, Deneuve'ün beyin fonksiyonlarının zarar görmediği ve ünlü sanatçının birkaç gün daha hastanede kontrol altında tutulacağı aktarıldı.

3
Ekim ayından bu yana, 2020'de gösterilecek olan De Son Vivant filminin çekimlerini yapan 76 yaşındaki oyuncu, hastalanmadan önce yine setteydi.
4
Ödüllü sanatçının bağlı olduğu ajansın yöneticisi Claire Blondel, Deneuve'nin rahatsızlık nedeniyle motor fonksiyonlarının hasar gördüğünü söyledi.

5
Soğuk sarışın karakterleri ile ünlenen Deneuve, Roman Polanski ve Luis Buñuel'in filmlerinde canlandırdığı karakterlerle, Fransız sinemasının en tanınmış oyuncularından biri.Haber Yayın Tarihi: 08.11.2019 12:30 

YORUMLAR (4)


Diğer Galeriler

Yeni evli öğretmenden skandal! 16 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye girdi Ünlü şarkıcıdan çıplak protesto! Bir anda ceketini açıp, göğüslerini gösterdi Cinsel ilişkiye girdiğiniz kişiye dikkat! Korkunç hastalık Türkiye'de sinsi sinsi yayılıyor 10 yaşındayken 'Küçük Ceylan' olarak ünlenmişti! Yeni imajı sosyal medyayı salladı Burnunun ucunda çıkan noktayı ben sanmıştı! Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkıldı