Sinemanın sarışın kraliçesinden kötü haber! Felç geçirdi - Son Dakika

Sinemanın sarışın kraliçesinden kötü haber! Felç geçirdi

08.11.2019 12:30

Efsane oyuncu Catherine Deneuve, kısmi felç geçirdiği gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı.

1
Dünyaca ünlü Fransız sinema yıldızı Catherine Deneuve, hasteneye kaldırıldı.
2
76 yaşındaki sanatçının, kalıcı bir hasar vermeyen 'iskemik inme' geçirdiği belirtilirken, Deneuve'ün beyin fonksiyonlarının zarar görmediği ve ünlü sanatçının birkaç gün daha hastanede kontrol altında tutulacağı aktarıldı.

3
Ekim ayından bu yana, 2020'de gösterilecek olan De Son Vivant filminin çekimlerini yapan 76 yaşındaki oyuncu, hastalanmadan önce yine setteydi.
4
Ödüllü sanatçının bağlı olduğu ajansın yöneticisi Claire Blondel, Deneuve'nin rahatsızlık nedeniyle motor fonksiyonlarının hasar gördüğünü söyledi.

5
Soğuk sarışın karakterleri ile ünlenen Deneuve, Roman Polanski ve Luis Buñuel'in filmlerinde canlandırdığı karakterlerle, Fransız sinemasının en tanınmış oyuncularından biri.

Son Dakika Sinemanın sarışın kraliçesinden kötü haber! Felç geçirdi - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar