Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Assassin's Creed Iv Heykeli İster Misiniz? - Son Dakika

Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Assassin's Creed Iv Heykeli İster Misiniz?

7 yıl önce

Ubisoft, başarılı serisi Assassin's Creed'i yan ürünlerle de desteklemeyi sürdürüyor.

1

Ubisoft'un en popüler serilerinden bir tanesi olan Assasin's Creed, en yeni üyesi Black Flag ile yola devam ediyor. Ubisoft'tan seriyi devam ettirici oyunlar gelirken, bir yandan da diğer üreticilerle anlaşmalar yapılarak çeşitli yan ürünlerin hazırlanılmasına da imkan sağlanıyor. Mesela sınırlı sayıda üretilen heykeller gibi.
Kaynak :
2

Ünlü oyuncak firması McFarlane Toys, Assassin's Creed IV'te yer alan Edward Kenway karakterinin tasarlandığı özel heykel modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu modelden  toplamda bin adet üretileceğini belirtelim.


3

Ve tabii ki çıkış tarihi ve fiyat bilgisi. 13 Aralık'ta satışa sunulması beklenilen heykelin fiyatı ise, 295 dolar olarak bildirildi.


4

Genellikle bu tip sınırlı sayıda üretilen ürünler, kısa sürede tükeniyor ve ardından online satış sitelerinde, çok daha yüksek fiyatlara tekrar satışa sunulduklarına tanıklık ediyoruz. O sebeple, eğer ilgileniyorsanız, takipte kalmanızda yarar var.


5

Bu arada, bir diğer önemli oyuncak firması NECA da Xbox platformunun önemli oyun serisi Halo'nun yan ürünlerini hazırlamak üzere 343 Industries ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Ürünlerin ilk çıkışı olarak 2014 yılının nisan ayı gösteriliyor. Bunu da ek bilgi olarak sunalım sizlere.


6


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti