Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Assassin's Creed Iv Heykeli İster Misiniz? - Son Dakika

Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Assassin's Creed Iv Heykeli İster Misiniz?

16.11.2013 22:29

Ubisoft, başarılı serisi Assassin's Creed'i yan ürünlerle de desteklemeyi sürdürüyor.

1

Ubisoft'un en popüler serilerinden bir tanesi olan Assasin's Creed, en yeni üyesi Black Flag ile yola devam ediyor. Ubisoft'tan seriyi devam ettirici oyunlar gelirken, bir yandan da diğer üreticilerle anlaşmalar yapılarak çeşitli yan ürünlerin hazırlanılmasına da imkan sağlanıyor. Mesela sınırlı sayıda üretilen heykeller gibi.
Kaynak :
2

Ünlü oyuncak firması McFarlane Toys, Assassin's Creed IV'te yer alan Edward Kenway karakterinin tasarlandığı özel heykel modelini satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu modelden  toplamda bin adet üretileceğini belirtelim.


3

Ve tabii ki çıkış tarihi ve fiyat bilgisi. 13 Aralık'ta satışa sunulması beklenilen heykelin fiyatı ise, 295 dolar olarak bildirildi.


4

Genellikle bu tip sınırlı sayıda üretilen ürünler, kısa sürede tükeniyor ve ardından online satış sitelerinde, çok daha yüksek fiyatlara tekrar satışa sunulduklarına tanıklık ediyoruz. O sebeple, eğer ilgileniyorsanız, takipte kalmanızda yarar var.


5

Bu arada, bir diğer önemli oyuncak firması NECA da Xbox platformunun önemli oyun serisi Halo'nun yan ürünlerini hazırlamak üzere 343 Industries ile anlaşmaya vardığını duyurdu. Ürünlerin ilk çıkışı olarak 2014 yılının nisan ayı gösteriliyor. Bunu da ek bilgi olarak sunalım sizlere.


6

Son Dakika Sınırlı Sayıda Üretilen Özel Assassin's Creed Iv Heykeli İster Misiniz? - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement