Sıra Dışı Otomobiller Nefes Kesti - Son Dakika

Sıra Dışı Otomobiller Nefes Kesti

01.12.2011 16:32

1
Mart ayındaki deprem ve tsunami, geçen ay Tayland'da yaşanan sel, devam eden ekonomik sıkıntılar nedeniyle sarsılan Japon otomotiv sektörü, başkent Tokyo'da düzenlenen otomobil fuarında moral arıyor.
2
Toyota'dan Suzuki'ye, Honda'dan Mazda'ya kadar her markanın standında öncelikle elektrikli, fuel cell'li, hibrit yeni nesil çevreci modeller, tek ya da iki kişilik konseptler öne çıkıyor.
3
Fuarda Türkiye açısından dikkat çekici modellerden biri ise yakında satışa sunulması beklenen 1.6 litrelik dizel motorlu Civic oluyor.
4
Fuarda sürpriz yapan modellerden biri VW'nin yeni nesil Tiguan olarak yola çıkması beklenen Cross Coupe konsepti oldu.
5
Range Rover Evoque modelini hatırlatan CC konsepti ile Audi R8 GT, BMW i3 ve i8 Avrupa'dan gelen önemli konuklar arasında yer alıyor.
6
Toyota'nın Aqua, reBorn, fcv, t-brain, fun wii gibi konseptleri ilgi çekerken iPhone benzeri akıllı telefonlara benzeyen fun wii sembol araçlardan biri olarak dikkat çekiyor.
7
Honda EV ve micro, Nissan'ın Pivo3, Subaru'nun Tourer, Suzuki'nin Regina ve Q, Mazda'nın Shinari ve Takeri, Mitsubishi'nin Mirage, Daihatsu'nun Pico konseptleri de geleceğe yönelik çizgi ve teknolojileriyle ziyaretçileri etkiliyor.
8
9
10
11

Son Dakika Sıra Dışı Otomobiller Nefes Kesti - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement