Sıra dışı yetenek! Göğüsleriyle muhteşem resimler yapan genç kızı görenler hayrete düşürüyor - Son Dakika

Sıra dışı yetenek! Göğüsleriyle muhteşem resimler yapan genç kızı görenler hayrete düşürüyor

08.10.2019 11:37

Belarus'ta yaşayan 21 yaşındaki Nadya Matiyevskaya, sadece göğüslerini kullanarak çizdiği muhteşem resimlerle kendine hayran bırakıyor.

1
İngiliz Daily Star gazetesinin haberine göre, Belarus'ta yaşayan 21 yaşındaki Nadya Matiyevskaya, yalnızca göğüslerini kullanarak harika resimler çizebiliyor.
2
Her şeyin bir şakalaşma sonucu meydana geldiğini söyleyen Nadya, ilginç hobisinin başladığı günü şu sözlerle anlattı: "Bir gün birbirimize saçma görevler veriyorduk ve benim görevim oldukça garipti, göğüslerimle resim yapıp satacaktım.''
3
Görevi yerine getirdikten sonra ortaya harika sonuçlar çıktığını söyleyen Nadya, aslında yaptığı şeyin dünyada çok da sıra dışı karşılanmadığını, hatta böyle bir piyasa bile bulunduğunu söylüyor.
4
Nadya, her resminin sanatıyla aktarmak istediği ayrı bir hikâyesi ve duygusu olduğunu sözlerine ekliyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Sıra dışı yetenek! Göğüsleriyle muhteşem resimler yapan genç kızı görenler hayrete düşürüyor - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum