Rekor kırmak için elinden geleni yapıyor! Kamera açıp hayranlarının fantezilerini gerçekleştiriyor - Son Dakika

Rekor kırmak için elinden geleni yapıyor! Kamera açıp hayranlarının fantezilerini gerçekleştiriyor

27.09.2021 15:03

220 kilo ağırlığındaki Amerikalı 43 yaşındaki Bobbi-Jo Westley isimli kadın, ölümüne sebep olabileceğine rağmen dünya rekoru kırmak için kalçalarının geniş için elinden geleni yapıyor. Westley'in kalçaları şuan 241 cm uzunluğunda. Öte yandan Bobbi, para karşılığında hayranlarının isteklerini yerine getiriyor.

1
Amerika'nın Pensilvanya eyaletinde yaşayan 46 yaşındaki Bobbi-Jo Westley, doktorları tavsiyesine uymayarak yemeye ve kilo almaya devam ediyor. Sonucu ölüm bile olsa bunu yapmaya devam edeceğini söylüyor.
2
İngiliz erkeklerin kendisinden çok hoşlandığını söyleyen Bobbi, onlarla para karşılığında online erotik sohbetler yaptığını, bu nedenle seanslardan 2000 dolar kazandığını söyledi.
3
Bobbi büyük kalçaları sayesinde sadece ABD değil dünyanın farklı yerlerinden de hayranlar bulunuyor.
4
Hayranlarının çoğunlukla kalçalarından hoşlandığını söyleyen Bobbi, vücudunu çok sevdiğini hayranlarının da en çok kendisini iç çamaşırları içinde görmeyi istediğini söyledi.
5
Sadece salata yemesine rağmen kilolarından kurtulamadığını belirten Bobbi kilolarının ana sebebinin tiroid olduğunu söyledi.
6
Beş çocuk annesi olan Bobbi, daha önce normal kiloda olduğunu fakat her hamileliğinde çocuk doğurduktan sonra aldığı kiloları veremediğini söyledi.
7
Dünya rekoru hedeflediğini söyleyen Bobbi, en geniş kalçaya sahip olmak için yemeye devam edecek gibi görünyor.
8
9

Son Dakika Rekor kırmak için elinden geleni yapıyor! Kamera açıp hayranlarının fantezilerini gerçekleştiriyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement