Son Dakika Haberleri: Sıradan Bir Uçak Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz

Sıradan Bir Uçak Sanıyorsanız Yanılıyorsunuz

3 yıl önce

1
Sıradan bir Boeing 787 görünümünde bir uçak… Sanki az sonra biletinizi gösterip dünyanın bir ucuna uçacaksınız. Ama bu uçak, dışarıdan göründüğü gibi değil. Zira, bu uçak toplu kullanıma açılmış olan ilk lüks uçak. Değeri ise 324 milyon dolar (yaklaşık 972 milyon TL).
2
The Dream Jet adındaki bu muhteşem uçakta yok yok! Dev bir yatak odası, banyosu, çalışma ofisi hatta yemek odası… Dreamliner tarafından üretilen uçak aralıksız olarak 17 saat de uçabiliyor.
3
Tıpkı bir 5 yıldızlı otel konforu sunan bu muhteşem uçak 335 yolcu taşıyabiliyor. Uçak ve yat tasarımlarıyla tanınan Pierrejean Design ve Kestrel tarafından 2,5 yılda dizayn edilen muhteşem uçakta lüks eşyalar, ipek halılar gibi detaylar göze çarpıyor.
4
The Dream Jet içinde mide bulantısı ya da hava basıncı nedeniyle oluşabilecek rahatsızlıkları engelleyen bir filtre teknolojisi de kullanılıyor.
5
İşte muhteşem uçağın içinden göz kamaştırıcı manzaralar…
6
7
8
9
10
11
12
13
14


Haber Yayın Tarihi: 06.10.2016 01:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Hollandalı kadın futbolcu Anouk Hoogendijk, güzelliğiyle nefes kesiyor! Güzelliğiyle bir döneme damga vuran Marilyn Monroe'nun cesediyle ilgili şoke eden gerçek, yıllar sonra ortaya çıktı! Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi!