Sıradışı Kadın Menajer Türkiye'ye Geldi - Son Dakika

Sıradışı Kadın Menajer Türkiye'ye Geldi

02.06.2014 20:36

1
Trabzonspor'un son transferi Bourceanu'nun kadın menajeri, birçok ilke imza atan sıradışı bir isim olarak dikkat çekiyor.

2

Dünyanın en sıra dışı futbolcu menajeri Türkiye'ye geldi. Bordo mavililerin son transferi Alex Bourceanu ile önceki gün Trabzon'a gelen Rumen menajer Anamaria Prodan, dünyadaki tek kadın FIFA menajeri olarak biliniyor.

3

Prodan'ın sıra dışılığı bununla sınırlı değil. Kendisi Steaua Bükreş Teknik Direktörü Laurentiu Reghecampf'ın eşi ve kendisinden bir çocuğu var. Filoloji ve hukuk okudu. Ayrıca ülkesinde Buftea takımında başkanlık yaptı ve burda da bir ilke imza attı.

4

Prodan ülkesinde özel hayatı ile de gündeme geliyor. Verdiği demeçler ve pozlarla gündemde kalıyor. Televizyon sunuculuğu da yapıyor. Kendi ismiyle yaptığı bir show programı da var.

5
Bourceanu'nun Trabzonspor'a transferiyle ülkesini birbirine kattı. Hagi, Popescu, Ilie ve Pancu gibi isimler Türkiye'ye getiren, Romanya'da Türkiye pazarını elinde tutan menajer Becali kardeşlerin bu alandaki hegemonyasını sona erdirdi.

6
Bu yüzden çıkan tartışmalar Rumen basınında günlerdir manşetlerde yer alıyor.

7
İşte sıradışı menajerin birbirinden seksi fotoğrafları...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21

Son Dakika Sıradışı Kadın Menajer Türkiye'ye Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı