Sıradışı Mutluluk Veren 16 Sıradan Olay - Son Dakika

Sıradışı Mutluluk Veren 16 Sıradan Olay

03.04.2014 21:17

1
Günlük hayatın yoğunluğunda makineleşen insanlar, rast geldiği gayet sıradan durumlarda olağanüstü tepkilerle mutlu olabiliyor. İşte sıradışı mutluluk veren gayet sıradan olaylar...

2
1. Trafiğin sıkışık olduğu saatte trafiğin açık olduğu yönde seyretmek. Akşam mesai çıkışında Boğaziçi köprüsü'nden Avrupa yakasına geçmeye çalışanlar ne demek istediğimizi çok iyi anladılar.

3
2. Radyoyu açar açmaz o an aklınızdan geçen şarkının başlaması.

Radyoyu açtığınızda daha demin mırıldandığınız şarkının başlaması sizi de mutlu ediyor itiraf edin.

4
3. Tuttuğunuz takımın kazandığını öğrenmek.

O gün maç olduğunu bile bilmiyorsanız bu mutluluk ikiye katlanır. Hiç beklenmedik anda gelen mutlu bir haber.

5
4. Bir anda bacaklarınıza sürtünmeye başlayan kedi.

6
5. Yanınızdan hızla geçen aracın ileride polis çevirmesine takılması.

7
6. Yeni temizlediğiniz gözlükle ilk defa etrafa bakmak.

Camları buğulanmış, parmak izi içinde kalmış gözlüğün camlarını pırıl pırıl ettikten sonraki o ilk bakış çok kıymetlidir.

8
7. Vahşi doğaya ait bir şeyler görmek. Sokaklarda sadece kedi, köpek görebilen şehir insanı, bir hafta sonunu doğaya ayırıp ana-yavru ilişkisine tanık olunca içindeki mutluluğa engel olamıyor.

9
8. Zap yaparken çok sevdiğiniz bir programın tekrarına denk gelmek. Zaten sıkıntıdan zap yapıyorsunuz, izleyecek hiçbir şey yok diye içiniz darlanırken bir anda karşınıza o programın tekrarı çıktı, itiraf edin sevindiniz.

10
9. Umulmadık bir anda annenizin sadece sesinizi duymak için araması. Evet, hiçbir sebebi yokken, sırf sesinizi duymak için arayan bir anneden daha mutlu eden ne var ki hayatımızda?

11
10. Martının attığınız simidi kusursuz bir hareketle yakalaması. Vapurdan martılara simit atmak zaten keyif verici, bir de attığınız lokmayı tek hamlede yakalayıp yiyorsa martı değmeyin keyfinize.

12
11. Durağa gelir gelmez otobüsünüzün gelmesi. Kalabalık şehirlerde yaşayanlar için bundan daha tarifsiz mutluluk olamaz. Üstelik oturacak yer de varsa, yok daha neler, ölelim mi mutluluktan?

13
12. Erken uyandığınız günün pazar olduğunu hatırladığınız o 10 saniye. Erkenden kalkmışsınız, yatak sizi bırakmak istemiyor. 10 saniye duruyorsunuz ve o günün pazar olduğunu hatırlıyorsunuz. Tekrar yatıp uyumanın verdiği keyif başka neyde var ki?

14
13. İzlediğiniz yabancı filmde Türkiye'ye ait bir şeyler olması. işte böyle mutluluklarımız var bizim. İzlediğimiz yabancı dizide, filmde bize ait bir şeyler oldu mu tarifsiz bir mutluluk kaplıyor içimizi .

15
14. Dişçinizin, "Dişlerin hiç de fena değil." demesi. Dişçiye gitmek zaten kabus. Kim bilir kaç dolgu, kaç çekim var ama o da ne dişçiniz dişlerinize övgüler düzüyor. Sadece temizlemek yeterli olacak diyor. O an dişçi koltuğu evindeki kanepe olmuyor mu?

16
15. Sevgilinizin kravatınızı düzeltmesi/ elbisenizin fermuarını çekmesi. Kadının erkeğin kravatını düzeltmesi, erkeğin kadının elbisesinin fermuarını çekmesi.

17
16. Sınavdan tam da geçmeniz için gereken notu almak. Yazarken bile heyecanlandım, başımıza gelse neler hissedeceğiz kim bilir./ Kaynak: onedio.com

Son Dakika Sıradışı Mutluluk Veren 16 Sıradan Olay - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı