Sırayla Tecavuz Etmişler - Son Dakika

Sırayla Tecavuz Etmişler

12 yıl önce

1
İstanbul Avcılar'da polis kılığında müzikhol basıp kaçırdıkları kadına tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan zanlılar, ilk kez hakim karşısına çıktı. Haklarında 9 ayrı suçtan dava açılarak toplam 557 yıl ceza istenen biri firari 5 sanık Cansever K.'ya tecavüz etmediklerini iddia etti. Genç kadının anlattıkları ise tüyler ürpertti

2
İstanbul Avcılar'da 24 Ağustos 2008'de polis kıyafetli 5 kişi Esen Müzikhol'ü bastı. İçerdekilerin şaşkın bakışları arasında 27 yaşındaki konsomatris Cansever K.'yı saçlarından sürükleyerek çıkardı. Şehir eşkıyaları kendilerine tepki gösterenleri de darp etti. Zanlılar kaçırdıkları Cansever K.'ya götürdükleri evde tecavüz etti.
3
Ertesi gün polise başvuran genç kadın, götürüldüğü evde altı saat boyunca üç kişinin tecavüzüne uğradığını söyledi. Gözyaşları içinde ifade veren C.K. “Beni Avcılar'da bir eve götürdüler. Burada bana üç kişi sabaha kadar altı saat tecavüz etti. Daha sonra bana evimin adresini sorup önüne bıraktılar. Ayrılırken eğer polise gidersem öldüreceklerini söyleyerek tehdit ettiler” dedi.

4
Davanın önceki gün görülen ilk duruşmasında psikolog huzurunda ifade veren 27 yaşındaki Cansever K. başından geçen korkunç olayı şöyle anlattı: “Esin Müzikhol'de konsomatris olarak çalışıyordum. Beni kaçıranlardan Yusuf Kılıç'ı 2001'den beri tanırım. Kısa bir dönem ilişkimiz olmuştu.
5
Olay gününden yaklaşık 10 gün önce Yusuf beni aradı, 'Evin önündeyim dışarı geldi'dedi. 'Ne işin var burada'dedim ve yanına gittim. Cesim'le birlikte gelmişti. 'Seni işe götüreceğiz'dedi. 'Sizin arabanıza binmem'dedim.O sırada erkek arkadaşım geldi. 'Ne oluyor?'dedi. Ben de 'Önemli değil arkadaşlar işe bırakmak istemişler'dedim.
6
“Olay günü de iş yerine polis kıyafeti ile Yusuf geldi bana tokat attı. Kaçmaya çalışırken Cesim'in tokadıyla yere düştüm. Yusuf saçımdan tuttu ve çekmeye başladı sürükleyerek arabaya bindirdikten sonra Yusuf kazakla kafamı örttü. Cihangir bana arabada tacizde bulundu. Bir eve gittik. Beni odaya kapadılar. Yusuf bana vurdu ve 'Ben seni alırım demedim mi?'dedi. Benimle birlikte oldu. Sonra odaya Cihangir girince toparlandı ve çıktı. Cesim de çıktı. Cihangir ışıkları kapattı.
7
Cihangir ışıkları kapattı. 'Gözlerini kapat'dedi. Cihangir önce normal yoldan tecavüz etti sonra ters ilişki kurdu. Sonra Cesim geldi önce normal yoldan sonra ters şekilde tecavüz etti. Sonra banyoya soktular beni. Yıkandım. 'Bağırırsan öldürürüz'demişlerdi. Cesim, Mehmet, Yusuf ve Cihangir o evdeydi.”

8
“Yıldırım'ı da görünce 'beni kurtar'dedim. Ancak o 'ben emir kuluyum.'dedi. Cesim öldürelim keselim balkondan atalım gibi şeyler söylüyordu. Mehmet 'Yeter, kızı bırakın'dedi. Kendi aralarında konuşup beni bırakmaya karar verdiler. Cihangir yanıma gelerek 'gözlerini aç ağlama'dedi. 'Bir hata işledik affet, Yusuf'un oyununa geldik'diyerek herkesi özür dilettirdi benden. Ben sadece eve gitmek istediğimi söyledim. Sonra Mehmet'le Yusuf, yüzümü tekrar kapatarak beni evime götürdüler.”

9
Cihangir N.'nin eşi Derya Nurçin'i öldürmek aranıyordu
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Haber Yayın Tarihi: 03.12.2008 08:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!