Şirkette 330 Kişi Çalışıyor ama Ne Patron Var Ne de Müdür - Son Dakika

Şirkette 330 Kişi Çalışıyor ama Ne Patron Var Ne de Müdür

5 yıl önce

1
Bir şirket düşünün ki 330 çalışanı var fakat bu 330 çalışan arasında hiç müdür yok! Ofiste ortalıkta dolaşan patronlar da yok! Counter-Strike gibi günümüzde bilgisayarda fenomen haline gelmiş oyunların yapımcısı olan Valve'de çalışanlarının şirket içi verimliliğini arttırmak için şirkette hiçbir müdür bulunmuyor.

2
Counter-Strike, DOTA, Left 4 Dead, Half-Life ve Team Fortress gibi günümüzde bilgisayar ve konsollarda fenomen haline gelmiş oyunların yapımcısı olan Valve, çalışanlarının şirket içi verimliliğini nasıl arttırdığına dair önemli bilgiler paylaştı.

3
Rekabetin çok yüksek olduğu video oyun alanındaki bu başarısının çalışanların mutluluğu, ruhsal ve fiziksel sağlık durumlarıyla ilgili olduğunu söyleyen Valve'in kurucu ortaklarından Gabe Newell bunun için şirket içinde önemli geliştirmeler yapmış.

4
Valve'nin şu an yaklaşık 330 çalışanı bulunuyor. Şirkette müdür yok. Ortalıkta dolaşan patronlar da yok.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı Süper Lig kulüplerinden, Milli Dayanışma Kampanyası'na büyük destek Star Wars'un yıldızı Andrew Jack koronavirüsten hayatını kaybetti