Sırtında Ceset Taşıyor! - Son Dakika

Sırtında Ceset Taşıyor!

23.01.2013 11:34

1
Doğadaki her canlının farklı beslenme tarzı olduğunu biliyoruz. Ancak bu canlının beslenme biçimini duyunca oldukça şaşıracaksınız.
2
Bu katil böcek kurbanlarının tümünü sırtında taşıyor. Bu korkunç sırt çantası böceğin öldürme yeteneğini göstermek için yaptığı bir çaba değil.
3
Tüm dünyada bulunabilen Acanthaspis türündeki bu böcek, keskin ağzını kullanarak sindirim enzimlerini karıncanın içine enjekte ediyor.
4
Böceğin karıncanın içine enjekte ettiği bu enzimler karıncanın içini sıvılaştırıyor ve böcek bu sayede karıncanını içindekileri rahatca emip yiyor.

5
İç organları yok olduktan sonra karınca, diğer hemcinslerinin yanında böceğin sırtındaki yapışkan yüzeye yapışıyor. Böylece böcek sırtında taşıyabiliyor.

6
Ayrıca sırtında taşıdığı bu ölü karıncalar, böceğin zıplayan yırtıcı örümcekten gizlenmesi için bir siper görevi de görüyor.
7
8
9
10

Son Dakika Sırtında Ceset Taşıyor! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Siyah en çok ona yakıştı! Sibel Can'ın kızı Melisa Ural zarafetiyle göz kamaştırdı "Duş alırken komşularımız bizi gözetliyor" diyen kadının çözümü de ilginç oldu Hayaletler ve perilerin dokuduğu söyleniyordu! Dünyada kimsenin nasıl üretileceğini bilmediği tarihi kumaş: Dakka muslini Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı