Şişeyi iple bağlayıp yaktılar, sonrası facia! Genç dansçı şimdi içler acısı halde - Son Dakika

Şişeyi iple bağlayıp yaktılar, sonrası facia! Genç dansçı şimdi içler acısı halde

22.03.2021 12:03

26 yaşındaki İngiliz televizyon yıldızı ve dansçı AJ Pritchard, kendisi gibi dansçı olan 23 yaşındaki kız arkadaşı Abbie Quinnen ile, içki şişesine ip bağlayıp ipi yakarak şişeyi ikiye bölmeye çalıştı. Bu sırada şişe alev alıp patladı. O sırada Abbie'nin yüzü ve saçları alev aldı. Genç kızın vücudunda üçüncü derece yanık oluştu.

1
İngiltere'nin geç yıldızılarından AJ Pritchard, dansçı kız arkadaşıyla sosyal medyadan gördükleri bir deney yapmak istedi.
2
İçki şişesine ip bağlayıp ateşe veren çift, şişenin ikiye bölünmesini beklerken, şişe alev alıp patladı. Alevleri genç kadının üzerine sıçradı ve olanlar oldu.
3
AJ, ilk mudahele ile ateşi söndürdükten sonra, sağlık ekiplerini aradı.
4
AJ, ilk mudahele ile ateşi söndürdükten sonra, sağlık ekiplerini aradı. Görevliler ambulansın gelmesinin uzun süreceğini söylemesi üzerine AJ, kardeşi ile beraber Abbie'yi hastaneye kaldırdı. Yüzü ve vücudunun farklı yerlerinde üçüncü derece yanık oluşan Abbie, yoğun bakımda tedavi altına alındı.

5
Kız arkadaşının yaşadığı talihsiz olay karşısında büyük bir üzüntü yaşayan AJ, sevgilisinin yemeği yedirme, elbiselerini değiştirme gibi bakımlarını üstlendi.

6
Çift, Instagram'da 1 milyonu aşkın takipçilerine vazo yapılmak üzere bir şarap şişesinin ateş ve iple nasıl ikiye ayrıldığını göstermek için video çektiklerini söyledi.
7
Yoğun bakımda tedavi altına alınan Abbie, daha sonra Chelsea'de başka bir hastanenin yanık ünitesinde tedavi altına aldı.
8
9
10
11
12

Son Dakika Şişeyi iple bağlayıp yaktılar, sonrası facia! Genç dansçı şimdi içler acısı halde - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez