Son Dakika Haberleri: 'Şişmansın' diye dalga geçiyorlardı, şimdi arkadaş olmak yalvarıyorlar!

'Şişmansın' diye dalga geçiyorlardı, şimdi arkadaş olmak yalvarıyorlar!

12 gün önce

Dünyaca ünlü markaların büyük beden modeli Diana Sirokai, okul hayatı boyunca 'şişmansın' diye dalga geçtiği arkadaşlarının şimdi arkadaş olmak için yalvardığını söyledi.

1
Londra'da yaşayan 23 yaşındaki dünyaca ünlü markaların büyük beden modeli Diana Sirokai, çocukken alay konusu olduğu için depresyona girdi ve vücudundan nefret etti.
2
Çocukluğunda kabadayılar tarafından alay edilen ve çirkin laflara maruz kalan Diana Sirokai, şimdilerde ASOS, PrettyLittleThing, Boohoo, Fashion Nova ve River Island gibi markaların kıvrımlı modeli.
3
46 beden Diana, okul yıllarında sürekli onunla alay eden ve canını sıkan arkadaşlarının şimdilerde Instagram'da DM'lere boğduğunu, arkadaş olabilmek için can attığını söyledi.
4
Fabulous Digital'e konuşan Diana, "Lise ve üniversite yıllarımda çok zorlandım, bana hep şişman olduğumu, manken gibi görünmediğimi, mankenliği denememin bile iğrenç olduğumu söylediler."
5
"İki yıl boyunca zorbalığa maruz kaldım. Hayatımın en zor zamanlarından biriydi. Korkutucu ve çok zordu. Şimdi o insanlardan Instagram'da DM alıyorum, 'Aman Tanrım seninle gurur duyuyorum', 'Ne olur bir gün buluşalım', 'Çok başarılısın, çok güzelsin, sana hayranım' gibi mesajlar.
6
Ben bu mesajlara sadece gülümsüyorum ve görmezden geliyorum. Zorbalarımdan nefret etmiyorum.
7
Ne düşünürseniz düşünün, Diana çok güzel bir kadın. Bu sonuçta hangi kadının daha güzel olduğunu onaylama çabası olan bir yarış değil. Her bedenden kadının güzel olabileceğini unutmayın.
8
Diana şimdi büyük beden model olarak insanlara bedenleriyle barışmaları için tavsiyeler veriyor.
9
10
11
12Haber Yayın Tarihi: 23.11.2019 04:25 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü