'Şişmansın' diye dalga geçiyorlardı, şimdi arkadaş olmak yalvarıyorlar! - Son Dakika

'Şişmansın' diye dalga geçiyorlardı, şimdi arkadaş olmak yalvarıyorlar!

23.11.2019 16:25

Dünyaca ünlü markaların büyük beden modeli Diana Sirokai, okul hayatı boyunca 'şişmansın' diye dalga geçtiği arkadaşlarının şimdi arkadaş olmak için yalvardığını söyledi.

1
Londra'da yaşayan 23 yaşındaki dünyaca ünlü markaların büyük beden modeli Diana Sirokai, çocukken alay konusu olduğu için depresyona girdi ve vücudundan nefret etti.
2
Çocukluğunda kabadayılar tarafından alay edilen ve çirkin laflara maruz kalan Diana Sirokai, şimdilerde ASOS, PrettyLittleThing, Boohoo, Fashion Nova ve River Island gibi markaların kıvrımlı modeli.
3
46 beden Diana, okul yıllarında sürekli onunla alay eden ve canını sıkan arkadaşlarının şimdilerde Instagram'da DM'lere boğduğunu, arkadaş olabilmek için can attığını söyledi.
4
Fabulous Digital'e konuşan Diana, "Lise ve üniversite yıllarımda çok zorlandım, bana hep şişman olduğumu, manken gibi görünmediğimi, mankenliği denememin bile iğrenç olduğumu söylediler."
5
"İki yıl boyunca zorbalığa maruz kaldım. Hayatımın en zor zamanlarından biriydi. Korkutucu ve çok zordu. Şimdi o insanlardan Instagram'da DM alıyorum, 'Aman Tanrım seninle gurur duyuyorum', 'Ne olur bir gün buluşalım', 'Çok başarılısın, çok güzelsin, sana hayranım' gibi mesajlar.
6
Ben bu mesajlara sadece gülümsüyorum ve görmezden geliyorum. Zorbalarımdan nefret etmiyorum.
7
Ne düşünürseniz düşünün, Diana çok güzel bir kadın. Bu sonuçta hangi kadının daha güzel olduğunu onaylama çabası olan bir yarış değil. Her bedenden kadının güzel olabileceğini unutmayın.
8
Diana şimdi büyük beden model olarak insanlara bedenleriyle barışmaları için tavsiyeler veriyor.
9
10
11
12

Son Dakika 'Şişmansın' diye dalga geçiyorlardı, şimdi arkadaş olmak yalvarıyorlar! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (12)
  • Delice: altın semer meselesi ve bunlar gündemimiz işte malesef ekonomimiz eğitimimizin ilerlememizin (ki ilerlemeden ziyade geriler durumdayız) bunların konuşulması gerekirken nelerle ugraşıyoruz yazık ya Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement