Son Dakika Haberleri: Sadece Sitcom İzlemeye Gitimişti, 5 Dakikada Şöhrete Kavuştu!

Sadece Sitcom İzlemeye Gitimişti, 5 Dakikada Şöhrete Kavuştu!

12 ay önce

Televizyon ekranlarında parıl parıl parlayan o isimler de bir zamanlar halkın içindeydi. İşte ünlü isimlerin birbirinden ilginç keşfedilme hikayeleri...

1
BONCUK YILMAZ
BONCUK YILMAZ
Çukur dizisinde Vartolu Sadettin'in aşkı Saadet karakterine hayat veren Boncuk Yılmaz ilk oyunculuk teklifini bir tren yolculuğu sırasında aldı. Yılmaz o anları şöyle anlatıyor: "Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi'ni bitirdim. Bir tren yolculuğu sırasında, tamamen tesadüf eseri, Ahmet Uluçay'la tanıştım, 'Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak' filmini çektik beraber. Bu film bana çok güzel bir ödül de getirdi.
2
SİYAD'dan 2004 'Umut Vaad Eden Genç Sanatçı' ödülünü aldım. Daha sonra diziler geldi. Sessiz Gece'de oynadım kısa bir süre... Ardından Kızlar Yurdu'nda kör bir kızı canlandırdım. En son da Sıla dizisi... Gül Hoca (Gül Oğuz) benim için bir lütuf. Onunla çalışmak, bu işi yapan herkese nasip olur inşallah..."
3
FAHRİYE EVCEN
FAHRİYE EVCEN

Almanya'da yaşayan Fahriye Evcen, tatil için geldiği Türkiye'de merhum Oya Aydoğan'ın programına seyirci olarak katıldı. Daha sonra Oya Aydoğan onu yapımcısı İbrahim Mertoğlu ile tanıştırmıştı.

4
Telefon numarası alışverişinden sonra Evcen Almanya'ya döndü. Ama telefonu bir türlü susmak bilmedi. Sonunda dayanamayıp gelen rol tekliflerini kabul etti. Asla Unutma ve Hasret dizilerinde rol aldı. Ama asıl büyük çıkışını Yaprak Dökümü ile yaptı.
5
NİHAT ALTINKAYA
NİHAT ALTINKAYA
Oyuncu Nihat Altınkaya 17 yaşında gece kulüplerinin önünde koruma olarak çalışmaya başladı. Bir gün Taksim'de İstiklal Caddesi'nde yürürken bir ajans sahibi peşinden koşarak onu durdurdu.
6
Ajans sahibinin "Seni çekebilir miyiz?" sorusuna olumlu yanıt veren Nihat Altınkaya'nın hayatı o anda değişti. Bir hafta sonra Funda Arar'ın klibi için teklif geldi. Daha sonra da dizi oyunculuğu başladı.
7
8
9
10
HANDE SORAL
HANDE SORAL

Bir dönem çok izlenen Küçük Kadınlar'da rol alan Hande Soral, Komedi Dükkanı'nı izlemeye gitti, hayatı değişti. Soral, Tolga Çevik ile konuk oyuncu olarak sahneye çıktı. Sahnede 5 dakika kalması gerekirken tam 45 dakika kaldı.

11
12
13
14
15
16
Stüdyodan çıkarken de Komedi Dükkanı'nın yapımcısı Soral'ı yanına çağırıp oyunculuk yapmak isteyip istemediğini sordu. Böylece Soral'ın ekran serüveni de başlamış oldu. Onu şöhrete kavuşturan ise Küçük Kadınlar dizisi oldu.
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 12.12.2018 08:14 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!