ŞİVAN PERVER Resimleri

Şivan Perver Resimleri

 • 16 Mart 2015 15:32 Erdoğan'a Hakaretten Cezası Ertelenen Şehit Babası, Kına Davasından Beraat Etti Erdoğan'a Hakaretten Cezası Ertelenen Şehit Babası, Kına Davasından Beraat Etti Diyarbakır'da, 16 Kasım 2013 tarihinde Kürt şarkıcı Şivan Perver ile kucaklaştığı için dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 yıl hapis cezasına çarptırılan ancak cezası 5 yıl süreyle ertelenen şehit babası Mehmet Gençer, bu kez Erdoğan'a kına gönderdiği için yargılandığı Kırıkkale 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmada beraat etti.
 • 26 Aralık 2014 16:00 Erdoğan'a Kına Gönderen Şehit Babası Hakim Karşısında Erdoğan'a Kına Gönderen Şehit Babası Hakim Karşısında Diyarbakır'da geçen yıl, Kürt şarkıcı Şivan Perver ile kucaklaştığı için dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 1 yıl hapis cezasına çarptırılan şehit babası şehit babası Mehmet Gençer, şimdi de Erdoğan'a kına gönderdiği için yargılanıyor.
 • 14 Ekim 2014 14:54 Şehit Babası, Erdoğan'a Hakaretten 1 Yıl Ceza Aldı Şehit Babası, Erdoğan'a Hakaretten 1 Yıl Ceza Aldı Diyarbakır'da 16 Kasım 2013 tarihinde, Kürt şarkıcı Şivan Perver ile kucaklaşan dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığı açıklamayla tepki gösteren Şehit Aileleri Federasyonu eski Başkanı Mehmet Gençer, 'Kamu görevlisine hakaretten' 1 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
 • 08 Temmuz 2014 13:59 Şehit Babası, 'Başbakan'a Hakaret'ten Yargılanıyor Şehit Babası, 'Başbakan'a Hakaret'ten Yargılanıyor Diyarbakır'da 16 Kasım 2013 tarihinde Şivan Perver ile kucaklaşmasının ardından yaptığı basın açıklamasında Başbakan Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında kamu davası açılan Şehit Aileleri Federasyonu eski Başkanı Mehmet Gencer'in tutuksuz yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
 • 14 Mart 2014 13:07 Şanlıurfa'da Başbakan, Perver ve Tatlıses'li Afiş Şanlıurfa'da Başbakan, Perver ve Tatlıses'li Afiş Şanlıurfa'da AK Parti teşkilatı bir gün önce BDP'nin nevruz kutlamaları için Diyarbakır'a davet etmediği Şanlıurfalı sanatçı Şivan Perver ve İbrahim Tatlıses ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'da birlikte çektirdiği fotoğrafları kentin çeşitli noktalarındaki billboardlara astı.
 • 17 Kasım 2013 17:30 Baydemir ve Barzani Görüşmesinde Birlik Konuşuldu Baydemir ve Barzani Görüşmesinde Birlik Konuşuldu Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani, Sanatçı Şivan Perver ve beraberindekiler Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir'i ziyaret etti.
  Barzani ve beraberindekileri Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, DTK Eş...
 • 17 Kasım 2013 14:45 Şivan Perver Diyarbakır'da Basın Toplantısı Düzenledi Şivan Perver Diyarbakır'da Basın Toplantısı Düzenledi Türkiye'ye 38 yıl aradan sonra Irak Bölgesel Kürt Yönetim Başkanı Mesud Barzani ile birlikte gelen Kürt sanatçı Şivan Perver, Diyarbakır'da basın toplantısı düzenleyerek izlenimleri hakkında bilgi verdi.
  Kaldığı otelde basın toplantısı yapan...
 • 17 Kasım 2013 14:44 Bakan Yılmaz Bitlis'te Bakan Yılmaz Bitlis'te Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, vehimlerin temelsiz ve dayanaksız olduğunu Şivan Perver'in kendi anadili ile şarkı söylemesi ve İbrahim Tatlıses'in ona eşlik etmesi ile gördüklerini belirterek, "Korkularla yaşayanlar kendi özgürlüklerini...
 • 16 Kasım 2013 20:39 Şivan Perver, Doğduğu Köyde Dört Gözle Bekleniyor Şivan Perver, Doğduğu Köyde Dört Gözle Bekleniyor Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesine bağlı olan Aşağı dilimli köyünde doğan Şivan Perver, köy sakinleri tarafından dört gözle bekleniyor.
  37 yıl aradan sonra Türkiye'ye Irak Bölgesel Kürt Yönetim Başkanı Mesud Barzani ile birlikte Diyarbakır'a...
 • 16 Kasım 2013 15:57 Şivan Perver: Şimdi Yeni Bir Devir Dostluk Barış ve Demokrasi Devridir Şivan Perver: Şimdi Yeni Bir Devir Dostluk Barış ve Demokrasi Devridir 37 yıl sonra Türkiye'ye gelerek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'daki açılış töreninde İbrahim Tatlıses ile birlikte sahneye çıkan Kürt sanatçı Şivan Perwer, "Şimdi yeni bir devir dostluk barış ve demokrasi devridir." dedi.
 • 16 Kasım 2013 15:11 İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver Diyarbakır'da Düet Yaptı İbrahim Tatlıses ile Şivan Perver Diyarbakır'da Düet Yaptı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Diyarbakır'a yaptığı tarihi ziyarette ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses ile Kürt sanatçı Şivan Perver düet yaptı.
  Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bulunan Kantar Kavşağı'nda düzenlenen açılış töreni, Diyarbakır...
 • 16 Kasım 2013 14:57 Diyarbakır'dan Tarihi Görüntüler Diyarbakır'dan Tarihi Görüntüler IKBY Başkanı Mesut Barzani ve Şivan Perver'in Diyarbakır'a gelmesiyle objektiflere yansıyan tarihi görüntüler.
 • 16 Kasım 2013 14:08 Başbakan Erdoğan, Barzani ve Perver 'Diyarbakır Valiliği'nde Başbakan Erdoğan, Barzani ve Perver 'Diyarbakır Valiliği'nde Erdoğan'ın valiliğe girmesinin ardından Irak Bölgesel Kürt Yönetim Başkanı Mesut Barzani ve Kürt sanatçı Şivan Perver, Diyarbakır Valiliği'ne geldi.
 • 16 Kasım 2013 12:28 Başbakan Erdoğan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde Başbakan Erdoğan, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi'nde Erdoğan'ı; Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, milletvekilleri Ahmet Türk, Sırrı Sakık, Altan Tan ve Leyla Zana karşıladı.
 • 16 Kasım 2013 11:32 Barzani ve Perver'i Diyarbakır'da Bakan Eker Karşıladı Barzani ve Perver'i Diyarbakır'da Bakan Eker Karşıladı Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Mesud Barzani ile ünlü Kürt sanatçı Şivan Perver Diyarbakır'a geldi.
 • 16 Kasım 2013 11:25 Barzani ve Perver Diyarbakır'da Barzani ve Perver Diyarbakır'da Irak Bölgesel Kürt Yönetimi Başkanı Mesut Barzani ve Kürt sanatçı Şivan Perver karayolu ile geldikleri Diyarbakır'da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı.
  Sabah saatlerinde Irak'tan, Şırnak'ın Silopi ilçesinde bulunan Habur Sınır...
 • 16 Kasım 2013 09:40 Mesut Barzani ve Şivan Perver Türkiye'ye Giriş Yaptı Mesut Barzani ve Şivan Perver Türkiye'ye Giriş Yaptı Türkiye'ye giriş yapan Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi Başkanı Barzani ile ünlü Kürt sanatçı Şivan Perver, Diyarbakır'a doğru hareket etti.
 • 16 Kasım 2013 08:01 Şivan Perver'in Gülistan Perver Aşkı Şivan Perver'in Gülistan Perver Aşkı Şivan Perwer amcasının kızı olan Güllistan Perver ile 1979 yılında evlenmişti.
 • 15 Kasım 2013 18:33 İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer'in Erbil buluşması İbrahim Tatlıses ve Şivan Perwer'in Erbil buluşması Erbil'de bir araya gelen Şanlıurfalı ünlü müzisyenler Şivan Perver ve İbrahim Tatlıses, hasret giderip sohbet etti.
 • 12 Kasım 2013 14:22 Dünyaca Ünlü Kürt Ozanı Şivan Perwer Kimdir? Dünyaca Ünlü Kürt Ozanı Şivan Perwer Kimdir? Asıl adı İsmail Aygün olan Kürt müzisyen, Dengbêj, tarihçi, şair ve yazar Şivan Perwer'in hayatı.
 • 01 Kasım 2013 14:07 Tatlıses ve Şivan Perver'in Fotoğraflarına Büyük İlgi Tatlıses ve Şivan Perver'in Fotoğraflarına Büyük İlgi Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde, belediye tarafından ilçede yaşayan ünlülerin fotoğraflarının yer aldığı 'Bir zamanlar Siverek'adlı kitap hazırlandı.
 • 01 Şubat 2009 18:10 Şivan Perwer'in Türkiye'ye Dönüş Şartı Şivan Perwer'in Türkiye'ye Dönüş Şartı
 • 03 Ocak 2009 16:50 AKP'li Vekilden 'Dötmam' Sürprizi AKP'li Vekilden 'Dötmam' Sürprizi
 • 15 Aralık 2008 15:20 Şivan Perver TRT'ye Çıkabilir Şivan Perver TRT'ye Çıkabilir