Sivilceleriyle Başı Dertteydi, Onu Şimdi Gören Hayran Kalıyor! - Son Dakika

Sivilceleriyle Başı Dertteydi, Onu Şimdi Gören Hayran Kalıyor!

22.10.2018 10:33

İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşayan 25 yaşındaki Ella Gorton, başına bela olan sivilcelerden öyle bir kurtuldu ki; son hali şaşırtıyor.

1
Erişkin akneleriyle başı uzun süre dertte olan 25 yaşındaki Ella Gorton, yastığa yanağını koyarken bile acı çektiğini, kimi zaman uyurken sivilcesinin patladığını, kanlar içinde uyandığını bu sebeple pskolojisinin iyice bozulduğunu söyledi..
2
Kız arkadaşıyla 2014 yılında gittiği Meksika tatilinde aknelerinin yüzünü bastığını söyleyen Gorton, ne yaptıysa bu sivilceleri durduramadı. Kırmızı kistleri ve sivilcelerini yatıştırmak için pahalı cilt bakım ürünlerine servet harcadı.
3
Roaccutane onu kurtardı!
Roaccutane onu kurtardı!
İnsanların bakışlarından usanan Gorton, uzman bir doktor yardımıyla senelerdir savaştığı sivilcelerinden kurtulmak için adım attı. Doktor, Roaccutane isimli ilacı kullanması gerektiğini söyledi. Bu süre boyunca güneşe çıkmamalı ve sukunetini korumalıydı. Çünkü ilaç bu sivilceleri deyimi yerindeyse; ilk kullanım evresinde adeta coşturuyordu. Gorton ilacı kullanmaya başladı. Soldaki hali ilaç öncesi, sağdaki ise Roaccutane'ın başlangıç evresi.
4
Doktoru Gorton'u, depresyon ve ruh hali değişimleri konusunda sıkı sıkı uyardı ve sakin olması gerektiğini söyledi. Çünkü bu ilaç psikolojik olarak büyük bir çöküntü yaratacak kuvvetteydi. Bu ilacı hastanın imzası olmadan asla ve asla vermiyorlardı. Gorton, "bu riske değer" dedi ve savaşın galibi oldu.
5
Gorton, şimdilerde pürüzsüz cildiyle aynı dertten muzdarip birçok kişiye motivasyon kaynağı olarak Instagram'da paylaşım yapıyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Sivilceleriyle Başı Dertteydi, Onu Şimdi Gören Hayran Kalıyor! - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
  • arzu: bende roacutan kullandım ama prospektusundeki bir cok olumsuzluguda yasadım bu yuzden erken bıraktım. ayrıca karacigeride cok yoruyor. soguk ışık uygulaması yaptırmaya başladım ikinci haftada iltahaplı görünüm kayboldu şimdi lekelerini tedavi ettiriyorum. tavsiye ederim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement