Son Dakika Haberleri: Sivilceleriyle Başı Dertteydi, Onu Şimdi Gören Hayran Kalıyor!

Sivilceleriyle Başı Dertteydi, Onu Şimdi Gören Hayran Kalıyor!

25 gün önce

İngiltere'nin Manchester şehrinde yaşayan 25 yaşındaki Ella Gorton, başına bela olan sivilcelerden öyle bir kurtuldu ki; son hali şaşırtıyor.

1
Erişkin akneleriyle başı uzun süre dertte olan 25 yaşındaki Ella Gorton, yastığa yanağını koyarken bile acı çektiğini, kimi zaman uyurken sivilcesinin patladığını, kanlar içinde uyandığını bu sebeple pskolojisinin iyice bozulduğunu söyledi..
2
Kız arkadaşıyla 2014 yılında gittiği Meksika tatilinde aknelerinin yüzünü bastığını söyleyen Gorton, ne yaptıysa bu sivilceleri durduramadı. Kırmızı kistleri ve sivilcelerini yatıştırmak için pahalı cilt bakım ürünlerine servet harcadı.
3
Roaccutane onu kurtardı!
Roaccutane onu kurtardı!
İnsanların bakışlarından usanan Gorton, uzman bir doktor yardımıyla senelerdir savaştığı sivilcelerinden kurtulmak için adım attı. Doktor, Roaccutane isimli ilacı kullanması gerektiğini söyledi. Bu süre boyunca güneşe çıkmamalı ve sukunetini korumalıydı. Çünkü ilaç bu sivilceleri deyimi yerindeyse; ilk kullanım evresinde adeta coşturuyordu. Gorton ilacı kullanmaya başladı. Soldaki hali ilaç öncesi, sağdaki ise Roaccutane'ın başlangıç evresi.
4
Doktoru Gorton'u, depresyon ve ruh hali değişimleri konusunda sıkı sıkı uyardı ve sakin olması gerektiğini söyledi. Çünkü bu ilaç psikolojik olarak büyük bir çöküntü yaratacak kuvvetteydi. Bu ilacı hastanın imzası olmadan asla ve asla vermiyorlardı. Gorton, "bu riske değer" dedi ve savaşın galibi oldu.
5
Gorton, şimdilerde pürüzsüz cildiyle aynı dertten muzdarip birçok kişiye motivasyon kaynağı olarak Instagram'da paylaşım yapıyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Jennifer Lopez Yine Sınırları Zorladı, Önü Ayrı Arkası Ayrı Olay! Ateşli Paylaşımlarıyla Erkekleri Mest Eden Güzel Model, Yılın Kadını Seçildi! Gribin İlacı: Cinsel İlişki! Üzerinde 'Futbol Ayakkabısıdır' Yazan Kargo Paketinden Yılan Çıktı! Ünlülerin Yeni Akımı: İç Çamaşırıyla Çöp Atma