Sizi 10 Dakikada Gripten Kurtaracak 3 Yöntem - Son Dakika

Sizi 10 Dakikada Gripten Kurtaracak 3 Yöntem

13.01.2017 08:51

1
Gribal enfeksiyon soğukla birlikte herkesi etkisi altına almaya başladı. Hepimizin bildiği gibi gribin en büyük ilacı C vitaminidir, ve Limon en büyük C Vitamini deposudur. Siz de gribal enfeksiyondan kurtulmak için aşağıdaki yolları deneyebilirsiniz.

2
Ayaklarınızı 10 dakika limonla ovun!
Ayaklarınızı 10 dakika limonla ovun!
Topuk ve ayaklar'ın emilimi yüksek olduğu için ayak ve topuklarımıza sürdüğümüz maddeler hızlı bir şekilde bedenimize yayılır. Limonu topuk ve ayak üzerine masaj yaparak 10 dakika uygularsanız grip enfeksiyonunu hızlıca atmış olacaksınız.

3
Limon suyu, tuz ve karabiberi karıştırıp, için!
Limon suyu, tuz ve karabiberi karıştırıp, için!
1 çorba kaşığı limon suyu, tuz ve karabiberi karıştırın ve içiniz. Bu karışım içimizdeki tüm gribal enfeksiyonları etkisiz hale getirecektir.

4
Limon suyu ile gargara yapın!
Limon suyu ile gargara yapın!
2 çorba kaşığı limon suyu ve yarım çay bardağı suyu karıştırın.

Son Dakika Sizi 10 Dakikada Gripten Kurtaracak 3 Yöntem - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement