Sizi Ne İzlesem Derdinden Kurtarıyoruz! İşte Her Şeyi Bırakıp Hemen Başlamanız Gereken 7 Dizi - Son Dakika

Sizi Ne İzlesem Derdinden Kurtarıyoruz! İşte Her Şeyi Bırakıp Hemen Başlamanız Gereken 7 Dizi

05.10.2018 10:35

Kimi zaman izleyeceğimiz diziye vereceğimiz süreyi, doğru diziyi bulmakla harcarız. İşte, mutlaka izlemeniz gereken son zamanların en iyi 7 yabancı dizisi.

1
Dexter - IMDb: 8,7
Dexter - IMDb: 8,7
Amerikan yapımı drama dizisi Dexter, Dexter Morgan (Michael C. Hall), Miami Metro Polis Departmanı'nda kan sıçrama analizcisi olarak çalışan, aynı zamanda bir seri katil olarak gizli bir hayat sürdürmektedir. Miami' de geçen hikâye Jeff Lindsay'in Dexter romanlarının ilki olan Darkly Dreaming Dexter romanından uyarlanmıştır. Sonraki sezonları Lindsay' in romanlarından bağımsız olarak yayınlanan dizi kısa sürede fenomen haline geldi.
2
3
Shameless - IMDb: 8,7
Shameless - IMDb: 8,7
Farklı bir aile temasına sahip 2011 yapımı Amerikan dizisi Shameless, defalarca Emmy ödülü almış bir yapımdır. Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi; altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin kontrolünü elinde tutan Frank Gallagher (William H. Macy) sahtekar, alkolik ve utanmaz bir babadır. Fiona Gallagher ise kardeşlerin en büyüğü, fedakâr bir o kadar da belayı üstüne çeken karakter. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı ilginç maceralar anlatılmaktadır.

YORUMLAR
500

Son Dakika Sizi Ne İzlesem Derdinden Kurtarıyoruz! İşte Her Şeyi Bırakıp Hemen Başlamanız Gereken 7 Dizi - Son Dakika


Advertisement