Son Dakika Haberleri: Sizin Fotoğraflarınız: Yaz Havası
BBC

Sizin Fotoğraflarınız: Yaz Havası

3 yıl önce

BBC Türkçe okurlarının "Yaz havası" konulu çağrımıza yolladıkları fotoğraflardan bir seçki. Okur fotoğrafları ve kısa haber videolarımızı Instagram'da @bbcturkce hesabından takip edebilirsiniz.

1
Aysel Özen bu fotoğrafı Antalya'dan "Yaz, deniz ve deniz kabuğudur." mesajıyla yollamış
2
Aytaç Özkan, Muğla- Akyaka'da çektiği bu fotoğraf için "Bazen deniz de serinletmeye yetmiyor. Azmak Çayının buz gibi suları o zaman derde deva işte." diyor.
3
"Haziran 2016 Çıralı tatilinde karşılaştığım bu rengarenk balık, hafta boyunca gayet cesur şekilde ayaklarımın dibinde yüzmekten vazgeçmedi."
4
Bu fotoğraf da Sevim Karadeniz'den.
5
Zeynep Gürses, "Kanada/Vancouver'dan. En unutulmazlarımdandı çünkü bir yaz havasında buldum çocukluğumu, neşemi ve umudumu..." diyor.
6
Pamukkale'de kelebek.
7
Feza Tiryaki bu kareyi Ürkmez - Seferihisar - İzmir'de yakalamış.
8
Van sahilden görünüm.
9
Mert Sayar bu fotoğrafı Edirne Tekirdağ yolu üzerinde çekmiş. "Güneşi selamlayan ayçiçekleri. Yazdan kalan güzel bir hatıra." diyor.
10
Serhat Dağdelen'in notu: "Diyarbakır/ Bağlar İlçesi'nde, Yemişalan Köyü'nde (Heware) çocuklar koyunlardan eve dönerken çekildi. Yaz ayı ile birlikte okullar tatil olduktan sonra, çocuklar ailelerine koyunları otlatırken yardım ediyor."
11
Balıkesir'de bir mısır tarlası.


BBC
Haber Yayın Tarihi: 08.10.2016 02:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi