Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi - Son Dakika

Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi

03.01.2018 09:33

Snapchat'ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel, Los Angeles'ta verdiği yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcadıklarını söyledi. Spiegel ve Snap, Microsoft Theater, bir bowling salonu ve Wolfgang Puck'ın restoranını içeren çeşitli mekanları kiraladı. Aynı zamanda parti de şarkıcı Drake de sahne aldı.

1
TMZ tarafından elde edilen belgelere göre, Snapchat'ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel'in yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcadıkları bildirildi.

2
Snap'in 2017 yılını kapatma partisinin, Los Angeles şehir merkezinde çeşitli restoranlar, sinema salonları ve mekanları içeren büyük eğlence kompleksi LA Live'da gerçekleştirileceği söylendi.

3
TMZ'ye göre, Spiegel ve Snap, "Microsoft Theatre ve Microsoft Square"e bakan neredeyse her mekanı -Katsuya, Lucky Strike, Tom's Urban, Conga Room ve Wolfgang Puck Bar & Grill'i- kiraladı.

4
Snap'in bu partiyi aylarca planladığını ve 5.000 misafir ağırlayacak izin belgelerini aldığı iddia edildi.

5
Şarkıcı Drake'in de sahneye çıktığı parti de ilginç bir kural da vardı.

6
Yapılan yılbaşı partisine katılan çalışanlara, fotoğraf çekme yasağı getirildi.

7
Ayrıca fotoğraf çekilse bile katılımcılara kesinlikle paylaşılmaması söylendiği partinin fotoğrafları sızdırılsa da, Snapchat parti süresi boyunca uygulama üzerinden fotoğrafların paylaşılmasını da engelledi.

8
Yine de Instagram'a partiyle ilgili bu fotoğraflar sızdı.

9
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi - Son Dakika


Advertisement