Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi - Son Dakika

Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi

2 yıl önce

Snapchat'ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel, Los Angeles'ta verdiği yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcadıklarını söyledi. Spiegel ve Snap, Microsoft Theater, bir bowling salonu ve Wolfgang Puck'ın restoranını içeren çeşitli mekanları kiraladı. Aynı zamanda parti de şarkıcı Drake de sahne aldı.

1
TMZ tarafından elde edilen belgelere göre, Snapchat'ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel'in yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcadıkları bildirildi.

2
Snap'in 2017 yılını kapatma partisinin, Los Angeles şehir merkezinde çeşitli restoranlar, sinema salonları ve mekanları içeren büyük eğlence kompleksi LA Live'da gerçekleştirileceği söylendi.

3
TMZ'ye göre, Spiegel ve Snap, "Microsoft Theatre ve Microsoft Square"e bakan neredeyse her mekanı -Katsuya, Lucky Strike, Tom's Urban, Conga Room ve Wolfgang Puck Bar & Grill'i- kiraladı.

4
Snap'in bu partiyi aylarca planladığını ve 5.000 misafir ağırlayacak izin belgelerini aldığı iddia edildi.

5
Şarkıcı Drake'in de sahneye çıktığı parti de ilginç bir kural da vardı.

6
Yapılan yılbaşı partisine katılan çalışanlara, fotoğraf çekme yasağı getirildi.

7
Ayrıca fotoğraf çekilse bile katılımcılara kesinlikle paylaşılmaması söylendiği partinin fotoğrafları sızdırılsa da, Snapchat parti süresi boyunca uygulama üzerinden fotoğrafların paylaşılmasını da engelledi.

8
Yine de Instagram'a partiyle ilgili bu fotoğraflar sızdı.

9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 03.01.2018 09:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!