Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi - Son Dakika

Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi

03.01.2018 09:33

Snapchat'ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel, Los Angeles'ta verdiği yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcadıklarını söyledi. Spiegel ve Snap, Microsoft Theater, bir bowling salonu ve Wolfgang Puck'ın restoranını içeren çeşitli mekanları kiraladı. Aynı zamanda parti de şarkıcı Drake de sahne aldı.

1
TMZ tarafından elde edilen belgelere göre, Snapchat'ın ana şirketi Snap Inc. ve CEO Evan Spiegel'in yılbaşı partisinde 4 milyon dolar harcadıkları bildirildi.

2
Snap'in 2017 yılını kapatma partisinin, Los Angeles şehir merkezinde çeşitli restoranlar, sinema salonları ve mekanları içeren büyük eğlence kompleksi LA Live'da gerçekleştirileceği söylendi.

3
TMZ'ye göre, Spiegel ve Snap, "Microsoft Theatre ve Microsoft Square"e bakan neredeyse her mekanı -Katsuya, Lucky Strike, Tom's Urban, Conga Room ve Wolfgang Puck Bar & Grill'i- kiraladı.

4
Snap'in bu partiyi aylarca planladığını ve 5.000 misafir ağırlayacak izin belgelerini aldığı iddia edildi.

5
Şarkıcı Drake'in de sahneye çıktığı parti de ilginç bir kural da vardı.

6
Yapılan yılbaşı partisine katılan çalışanlara, fotoğraf çekme yasağı getirildi.

7
Ayrıca fotoğraf çekilse bile katılımcılara kesinlikle paylaşılmaması söylendiği partinin fotoğrafları sızdırılsa da, Snapchat parti süresi boyunca uygulama üzerinden fotoğrafların paylaşılmasını da engelledi.

8
Yine de Instagram'a partiyle ilgili bu fotoğraflar sızdı.

9
10
11
12
13
14

Son Dakika Snapchat'ten Çalışanları İçin Milyon Dolarlık Yılbaşı Partisi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Cani adam denizde boğmaya çalıştığı eşini, diri diri kuma gömerken yakalandı Metin Yüncü'nün eski eşi, gizemli mesajı yıllar sonra ifşa etti: Kocan seni Songül Karlı ile aldatıyor Alemin Kralı Oben, sabahlığının düğmesini açıp pembe iç çamaşırıyla poz verdi Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor