Sneijder Florya Metin Oktay Tesisleri'nde - Son Dakika

Sneijder Florya Metin Oktay Tesisleri'nde

21.01.2013 18:31

1
Türkiye'ye gelen Hollandalı yıldız Sneijder, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim, yöneticiler ve kulüp çalışanlarıyla tanıştı.
2
Fatih Terim yaptığı ilk açıklamada, "Sneijder çok önemli bir oyuncu, çok önemli bir CV'ye de sahip. O da diğer oyuncularımız gibi başarıya ortak olacak. Kendisinin burada olmasından çok memnunuz. O da alakadan, ilgiden memnundur. Adaptasyon sürecinde sorun yaşamayacaktır.
3
Yarından itibaren onu hazırlamaya çalışacağız. Arkadaşları ona yardımcı olacaktır. Sneijder zaten üzerinde çok konuşulmayacak bir oyuncu. Hollanda Milli Takımı'nda, Real'de, İnter'de oynamak kolay değil." dedi.
4
Sneijder Florya'daki ilk açıklamasında "Fatih Terim'le kısa süre konuşma fırsatı bulduk. İtalyanca konusunda çok başarılı. Taraftarın karşılayışı inanılmazdı.
5
Burada olmaktan dolayı kendimi çok iyi hissediyorum. Futbol oynamayı çok özledim. Kendimi çok aç hissediyorum. Bir an önce futbol oynamak istiyorum." açıklamasında bulundu.

Son Dakika Sneijder Florya Metin Oktay Tesisleri'nde - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Evinin çatısında karşılaştığı manzara uykularını kaçırdı! Tam 4 metre Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Yürüyerek girdiği dişçiden tekerlekli sandalyeyle çıktı! İşte şimdi tam Benjamin Button Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti