Son Dakika Haberleri: Sneijder Florya Metin Oktay Tesisleri'nde

Sneijder Florya Metin Oktay Tesisleri'nde

7 yıl önce

1
Türkiye'ye gelen Hollandalı yıldız Sneijder, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde teknik direktör Fatih Terim, yöneticiler ve kulüp çalışanlarıyla tanıştı.
2
Fatih Terim yaptığı ilk açıklamada, "Sneijder çok önemli bir oyuncu, çok önemli bir CV'ye de sahip. O da diğer oyuncularımız gibi başarıya ortak olacak. Kendisinin burada olmasından çok memnunuz. O da alakadan, ilgiden memnundur. Adaptasyon sürecinde sorun yaşamayacaktır.
3
Yarından itibaren onu hazırlamaya çalışacağız. Arkadaşları ona yardımcı olacaktır. Sneijder zaten üzerinde çok konuşulmayacak bir oyuncu. Hollanda Milli Takımı'nda, Real'de, İnter'de oynamak kolay değil." dedi.
4
Sneijder Florya'daki ilk açıklamasında "Fatih Terim'le kısa süre konuşma fırsatı bulduk. İtalyanca konusunda çok başarılı. Taraftarın karşılayışı inanılmazdı.
5
Burada olmaktan dolayı kendimi çok iyi hissediyorum. Futbol oynamayı çok özledim. Kendimi çok aç hissediyorum. Bir an önce futbol oynamak istiyorum." açıklamasında bulundu.Haber Yayın Tarihi: 21.01.2013 06:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü oyuncu, evi kirleten kızını kalorifer peteğine bağlayarak cezalandırdı! Görüntüler sosyal medyada tepki çekti İşte altın zengini ülkeler! Türkiye bakın kaçıncı sırada Uzmanlardan zehirli tatula uyarısı! Şifalı diyenlere kanmayın, karaciğer yetmezliğine sebep oluyor Usta oyuncu Yıldız Kenter'in gerçek adını duyan şaşıp kalıyor! İşte Yıldız Kenter'in başarılarla bezeli yaşamı Hem sporcu hem taraftar! Güzel model cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor