Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları - Son Dakika

Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları

2 ay önce

Afrodizyak etkisiyle cinsel güce güç kattığı bilinen mesir macunu, birbirinden farklı 41 baharat çeşidiyle hazırlanıyor. Mesir macununun, Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan'a şifa olduğu, nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı koruyucu özelliği olduğuna da inanılıyor.

1
Anason, hindistan cevizi, çivit, çörekotu, hardal tohumu, havlicav, karabiber, karanfil ve kimyon gibi onlarca baharatla hazırlanan mesir macunu, ilk Osmanlı tarihinde 479 yıl önce Merkez Efendi tarafından hazırlandı.
2
Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan'a şifa olduğu bilinen mesir macunu, cinsel gücü arttırıcı özelliğinin yanı sıra, nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı da oldukça etkili.
3
Egzamaları iyileştiriyor ve idrar yolları rahatsızlığını gideriyor. Yeni doğum yapmış anneler için süt arttırıcı özellik taşıyor.
4
İçeriğindeki afrodizyak destekli besinler, cinsel gücün yanı sıra iştahı da olumlu anlamda etkiliyor.
5
Mesir macunu nasıl yenir?
Mesir macunu nasıl yenir?
Sıcak süt veya sıcak su ile karıştırarak, şeker yerine çaya katarak veya doğrudan kaşıklayarak yiyebilirsiniz.
6
Sıcak içeceklere karıştırırken içeceğin aşırı sıcak olmaması, içecek hazırlandıktan birkaç dakika sonra katılması önemlidir. Fazla tüketmenin faydadan çok zarara yol açacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Haber Yayın Tarihi: 15.12.2019 08:26 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Adanalı dizisinin Pınar'ı Tuğçe Özbudak, estetikle bambaşka birine dönüştü! Son hali şoke etti Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı

Son Dakika Haberleri