Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları - Son Dakika

Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları

15.12.2019 08:26

Afrodizyak etkisiyle cinsel güce güç kattığı bilinen mesir macunu, birbirinden farklı 41 baharat çeşidiyle hazırlanıyor. Mesir macununun, Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan'a şifa olduğu, nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı koruyucu özelliği olduğuna da inanılıyor.

1
Anason, hindistan cevizi, çivit, çörekotu, hardal tohumu, havlicav, karabiber, karanfil ve kimyon gibi onlarca baharatla hazırlanan mesir macunu, ilk Osmanlı tarihinde 479 yıl önce Merkez Efendi tarafından hazırlandı.
2
Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Ayşe Hafsa Sultan'a şifa olduğu bilinen mesir macunu, cinsel gücü arttırıcı özelliğinin yanı sıra, nezle, grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklara karşı da oldukça etkili.
3
Egzamaları iyileştiriyor ve idrar yolları rahatsızlığını gideriyor. Yeni doğum yapmış anneler için süt arttırıcı özellik taşıyor.
4
İçeriğindeki afrodizyak destekli besinler, cinsel gücün yanı sıra iştahı da olumlu anlamda etkiliyor.
5
Mesir macunu nasıl yenir?
Mesir macunu nasıl yenir?
Sıcak süt veya sıcak su ile karıştırarak, şeker yerine çaya katarak veya doğrudan kaşıklayarak yiyebilirsiniz.
6
Sıcak içeceklere karıştırırken içeceğin aşırı sıcak olmaması, içecek hazırlandıktan birkaç dakika sonra katılması önemlidir. Fazla tüketmenin faydadan çok zarara yol açacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Son Dakika Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu