Son Dakika Haberleri: İşte Şöhreti Tatmadan Önceki Marilyn Monroe!

İşte Şöhreti Tatmadan Önceki Marilyn Monroe!

9 gün önce

Richard C. Miller, 1946'da yılında Amerikan Silahlı Kuvvetleri'nin fotoğraf çekiminde genç Marilyn Monroe'yi fotoğrafladı. İşte o fotoğraflar...

1
Fotoğrafçı Richard C. Miller 1946 yılında, Amerikan Silahlı Kuvvetleri'nin fotoğraf çekiminde 19 yaşındaki model, Norma Jeane Dougherty'ın fotoğraflarını çekti. Tabiki Miller, o dönemde fotoğraflarını çektiği kızın yıllar sonra dünyaca ünlü Marilyn Monroe olacağını bilmiyordu.
2
O zamanlar esmer ve daha çok genç olan Norma'nın dünyaca ünlü bir yıldız olacağı hiç kuşkusuz kimsenin aklına gelmezdi. Richard, değeri 60 bin ile 80 bin dolar arasında değişen bu koleksiyonu, 7 Ekim'de Santa Monica Müzayedelerinde açık artırmaya hazırlıyor. Bu fotoğrafların en önemli özelliklerinden biri, Marilyn'in ilk evliliğinde giydiği gelinlikle de fotoğraflarının olması.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Gizlice Fotoğrafı Çekilen Hostes Sosyal Medyada Fenomen Oldu! Araç Sahipleri Dikkat! Plakalarında Yeni Dönem Başladı Batman'dan Alkışlanacak Hareket! Şehrin Tüm Gazeteleri, Zehir Tacirlerine Aynı Manşeti Attı Sivilceleriyle Başı Dertteydi, Onu Şimdi Gören Hayran Kalıyor! Evinde 2 Piton Besleyen Yarışmacı Milyonere Damgasını Vurdu!