Son Dakika Haberleri: Şok Teklif!

Şok Teklif!

9 yıl önce

1
Türkiye'nin en başarılı isimlerinden Sadettin Saran'ın adı herkesi şoke edecek bir iddiaya karıştı. Ayakligazete.com'un haberine göre; ünlü işadamı, Hülya Avşar'ın ardından gönlünün sultanını buldu.
2
Daha önce adının birlikte anıldığı Zeynep Beşerler ile Çırağan Sarayı'nda buluşan ünlü işadamı, güzel oyuncuya sitenin iddiasına göre evlilik teklifinde bulundu.
3
Güzel oyuncu, bu teklife; "Siz her kadına böyle mi yaklaşırsınız?" yanıtını verdi. Beşerler'e hislerini açıklayan Sadettin Saran, güzel oyuncunun Hülya Avşar'ı sormasıyla daha da şaşırdı.
4
Sitenin iddiasına göre; çok ünlü bir ismin şahit olduğu bu konuşmada; Zeynep Beşerler, Sadettin Saran'ın teklifine yanıt vermedi.
5
Hülya Avşar'dan sonra adı farklı isimlerle anılan Sadettin Saran, "Aşk hayatımla değil, işimle anılmak istiyorum" dedi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 05.03.2011 12:44 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! Gören şaka yaptığını sanıyor! Vücut geliştirici adam, şişme kadınla evleniyor Bekaret sahnesiyle olay olan Zalim İstanbul'un Ceren'i, Twitter'da TT oldu Yeşilçam yıldızı Ahu Tuğba'nın, ABD'de siyaset okuyan kızının mesleğini duyan şoke oluyor! Güzel model Bella Hadid, Instagram'da şeffaf kıyafetiyle fotoğraf paylaştı! Beğeni butonu çöktü