Son Dakika Haberleri: Sokak Ortasında Diş Tedavisini Gören Şoke Oluyor!

Sokak Ortasında Diş Tedavisini Gören Şoke Oluyor!

29 gün önce

Dünyanın en ilginç olaylarının gerçekleştiği Hindistan'da diş tedavisinin de normal olacağını düşünmediniz değil mi? İşte Hindistan'da sokakta diş tedavisinden kareler...

1
Evet efendim yanlış falan duymadınız! Onların pırıl pırıl muayenehaneleri, steril aletleri yok. Bu insanlar, ellerindeki kerpeten ve penselerle uyuşturucuya bile gerek duymadan diş çekiyorlar.
2
Hindistan'da diş doktorundan çok sokak dişçisi bulunuyor.
3
Özellikle Hindistan, Çin, Pakistan, Fas ve Afganistan'da bol miktarda bulunan sokak dişçileri ağız içi kameralar yerine gözlerini, elevator, davye gibi aletler yerine de kerpeten, pense hatta taş kullanıyorlar.
4
Doktorlarımızın özenle, dikkatle ve sizi rahatlatarak yaptığı tedavileri düşünün. Halimize bin şükür dedirten kareler...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yabancı Sandığımız Marka Gratis'in, Türkçe Anlamı ve Sahibini Duyan Şaşıp Kalıyor Sık Sık Tükettiğimiz Poğaçanın, Sağlığımızı Nasıl Tehdit Ettiğini Duyunca Bir daha Yemek İstemeyeceksiniz! Peru'da Keşfedilen 2 Bin Yıllık Mezarda Şoke Eden Detay! Ayaklarını Kesip Gömmüşler Kotasız İnternet Tarifeleri Açıklandı! İşte Ücretler Sadece Sitcom İzlemeye Gitimişti, 5 Dakikada Şöhrete Kavuştu!