Son Dakika Haberleri: Sokak Ortasında Diş Tedavisini Gören Şoke Oluyor!

Sokak Ortasında Diş Tedavisini Gören Şoke Oluyor!

5 ay önce

Dünyanın en ilginç olaylarının gerçekleştiği Hindistan'da diş tedavisinin de normal olacağını düşünmediniz değil mi? İşte Hindistan'da sokakta diş tedavisinden kareler...

1
Evet efendim yanlış falan duymadınız! Onların pırıl pırıl muayenehaneleri, steril aletleri yok. Bu insanlar, ellerindeki kerpeten ve penselerle uyuşturucuya bile gerek duymadan diş çekiyorlar.
2
Hindistan'da diş doktorundan çok sokak dişçisi bulunuyor.
3
Özellikle Hindistan, Çin, Pakistan, Fas ve Afganistan'da bol miktarda bulunan sokak dişçileri ağız içi kameralar yerine gözlerini, elevator, davye gibi aletler yerine de kerpeten, pense hatta taş kullanıyorlar.
4
Doktorlarımızın özenle, dikkatle ve sizi rahatlatarak yaptığı tedavileri düşünün. Halimize bin şükür dedirten kareler...
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

10 Bin Erkekle Birlikte Oldu! Eski Cinsel İlişki İşçisinden, Akılalmaz İtiraflar Marmara Denizi'nde İlk Kez Bulundu! Gören Telefonuna Sarıldı Abdullah Gül'ün Övgüler Yağdırdığı Yeni Zelanda Başbakanının Eski Mesleği Şoke Etti! Bu Sihirli Madde Boy Uzatıyor, Kansere Yakalanma Riskini Düşürüyor! Herkes Model Sanıyor Ama Mesleği Çok Başka!