Sokak Ortasında Parmak Kesiyorlar - Son Dakika

Sokak Ortasında Parmak Kesiyorlar

28.01.2013 15:58

1
İran'da hırsızın parmaklarının kesilmesi için kullanılan makina görenleri dehşete düşürüyor.

2
Perşembe günü çekilen bu fotoğraflarda İranlı bir adam Şiraz'da hırsızlık, zina ve çete kurmakla suçlanıyor. Bu nedenle ceza olarak parmakları kesiliyor. France 24'ün geçtiği haberde suçlu aynı zamanda üç yıl hapse ve 99 kırbaç cezasına çarptırılmış.

3
Sosyal medyada da hızla yayılan fotoğraları France 24'e değerlendiren bir gözlemci parmak kesme makinesini pek çok kişinin bildiğini ancak fotoğraflardan sonra herkesin gerçeği gördüğünü söyledi.
4
Fotoğraflarda suçlunun yüzünde acı çekme belirtisi yok. Bu da suçluya acı çekmesin diye uyuşturucu verilebileceği sorusunu akıllara getiriyor.

Son Dakika Sokak Ortasında Parmak Kesiyorlar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı