Sokakta Yaşayan Adamın Hayatı 35 Yıl Sonra Değişti - Son Dakika

Sokakta Yaşayan Adamın Hayatı 35 Yıl Sonra Değişti

5 yıl önce

1
35 yıl sokaklarda yaşayan Raimundo Arruda Sobrinho‘nun hayatı yılar sonra inanılmaz derecede değişti...

2
Shalla Monteiro isimli bir kadına bir şiir veren Raimundo'nun yaşamı bu andan itibaren yön değiştirdi...

3
Shalla bu yeni arkadaşı için bir şeyler yapmaya karar veriyor ve şiirlerinin yer aldığı bir Facebook sayfası açıyor...

4
Geçen zaman sayfanın da Raimundo'nun da popülaritesini arttırıyor. Ve bir gün Shalla'ya hiç beklemediği birinden bir mesaj geliyor:..

5
Yıllardır abisini arayan bir adam onu yani Raimundo'yu nihayet bulduğunu söylüyor. Böylece Raimundo kardeşine kavuşuyor.

6
Raimundo şimdi ailesinin yanında. Onu seven ve çokça özleyen insanlarla beraber. Üstelik hayalini kurduğu kendi şiir kitabının basılmasına az bir süre kaldı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
FOTOĞRAFINI ÇEKTİĞİ EVSİZ BABASI ÇIKTI/ Annesi ve babasının ayrılmasının ardından akrabalarının yanına taşınan ve ilerleyen yıllarda babasından haber alamayan Diana Kim, yıllar sonra sokaklarda evsizlerin fotoğraflarını çekmeye başladı.

21
2012'de Honolulu sokaklarında evsizleri çeken Diana gözlerine inanamadı çünkü projesi kapsamında fotoğrafını çektiği evsizlerden biri yıllardır kendisinden haber alınamayan babasıydı.

22
Çocukluk yıllarından aklında kalan hatıraların yardımıyla senelerdir görmediği babasını tanıyan Diana'yı babası tanıyamadı.

23
Şizofreni hastalığının pençesinde olan babasından vazgeçmeyen Diana, yıllarca talihsiz adama, ilaç, yiyecek ve giysi götürdü.

24
Kızına "Herkesi kurtarmaya çalışma. Sadece kendin ve ailen için endişelen!" öğüdünde bulunan ve kızının tüm çabalarına rağmen herhangi bir gelişme göstermeyen adam, genç kadının ısrarının neticesinde hayatını kontrol altına almayı ve şizofreninin etkilerinin minimuma indirilmesi için tedavi olmayı kabul etti.

25
Hayatını yeniden yoluna koyan ve iş bulan adamın şimdilerde tek bir hedefi var; yeterli parayı biriktirip, Güney Kore'de kızını ve onun ailesini ziyaret etmek.

26
27
28
29

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2015 09:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İstanbul'un nadide semtinde telesiyej keyfi! 60 yıl önce çekildi Ayşen Gruda'yla, Müjdat Gezen'in nişan attığını biliyor muydunuz? Cani anneden kan donduran itiraf! 3 çocuğunu ninniler eşliğinde boğarak öldürdü Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor!

Son Dakika Haberleri