Sokak köpeği sonu oldu! Yardıma koşan görevliler genç kadının yataktaki haline bakamadı - Son Dakika

Sokak köpeği sonu oldu! Yardıma koşan görevliler genç kadının yataktaki haline bakamadı

08.02.2021 16:19

İngiltere Birmingham'da yaşayan 25 yaşındaki Keira Ladlow, isimli kadın sokakta terk edilmiş ve ölmek üzere bulduğu çoban köpeğini kurtarıp evine aldı. Genç kadın gece yatakta uyuduğu sırada köpeğinin saldırısı sonucu hayatını kaybetti.

1
İngiltere'de korkunç bir olay yaşandı. Genç bir kadın, sokakta haline acıyıp evine aldığı köpeğin saldırısına uğradı.

2
Köpeğin saldırısı sonucu Keira'nın çığlıklarını duyan komşuları polisi aradı.
3
Eve gelen polis ve sağlık ekipleri, köpeğin genç kadının kolunu kopardığını ve aşırı kan kaybından dolayı hayatını kaybettiğini tespit etti.
4
Keira'nın bir akrabası yaptığı açıklamada, Keira'nın kısa bir süre önce köpeğinin kanserden öldüğünü, kendisine saldıran çoban köpeğini bir parkta terk edilmiş bir şekilde bulunca sahiplendiğini söyledi.
5
Polis ekipleri yaptıkları açıklamada, Keira'nın tamamen köpeğin saldırısından dolayı hayatını kaybettiği, olayın cinayetle bir bağlantısının olmadığını söyledi.
6
7

Son Dakika Sokak köpeği sonu oldu! Yardıma koşan görevliler genç kadının yataktaki haline bakamadı - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı