Solunum cihazını genç hastaya veren papaz koronavirüsten hayatını kaybetti - Son Dakika

Solunum cihazını genç hastaya veren papaz koronavirüsten hayatını kaybetti

8 gün önce

Virüsün kendisine bulaştığından habersiz olan 72 yaşındaki koronavirüs hastası papaz Giuseppe Berardelli, cemaatte bulunan bir kişinin verdiği solunum cihazını daha genç bir hastaya verdi. Bir süre sonra durumu ağırlaşan papaz hayatını kaybetti.

1
İtalya'nın virüstenen en çok etkilenen Lombardiya bölgesindeki Casigno'dan 72 yaşındaki papaz Giuseppe Berardelli, virüs teşhisi konduktan birkaç gün sonra öldü.
2
Nefes almakta zorlanan Papaza cemaatte bulunan bir kişi daha rahat nefes alması için respiratör verdi. Koronanın kendisine bulaştığından haberi olmayan papaz yaşı belirtilmeyen bir gencin virüs kaptığını öğrenince respiratörünü gence verdi.
3
Nefes almakta zorlanan Papaza cemaatte bulunan bir kişi daha rahat nefes alması için solunum cihazı verdi. Koronanın kendisine bulaştığından haberi olmayan papaz yaşı belirtilmeyen bir gencin virüs kaptığını öğrenince solunum cihazını gence verdi.
4
Bir süre sonra durumu kötüleşen papaz hastaneye kaldırıldı. 72 yaşındaki papaz tüm müdahallelere rağmen kurtarılamadı. Şuan italyada 50 papaz virüsten hayatını kaybetti.
5
Papazın solunum cihazını başka bir hastaya verdiği için hayatını kaybettiğinin duyulmasının ardından, cenazesi mezarlığa götürülmek için caddelerden geçerken insanlar balkon ve pencerelerine çıkarak papazı alkışlayıp tabutuna çiçek attılar.
6
İtalyanlar sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamada papazın bir iyilik şehidi olduğunu söylediler.

7
8


YORUMLAR (1)


Diğer Galeriler

Karantina Selena Gomez'e yaramadı! Evli olan eski aşkı aklına geldi Küçük ama etkili! Koronavirüse karşı 2 tane yemeniz yeterli Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor