Son Ana Kadar Direndi - Son Dakika

Son Ana Kadar Direndi

29.11.2012 07:26

1
Pakistan'ın Karaçi kentindeki bir sigorta şirketine iş başvurusu için gelen 27 yaşındaki Muhammet Owais'in yaşadaıkları yürek burktu.
2
Owais iş görüşmesi için beklerken, bulunduğu odadaki elektrik tesisatı kısa devre yapınca yangın çıktı. Birden alevlerin ortasında kalan Muhammet Owais, kapıdan çıkamayınca son umut olarak cama yöneldi.

3
Camın kenarındaki pervaza tutunan genç, uzun süre 10. kattaki küçücük bir çıkıntının üzerinde bekledi. Ancak bir süre sonra alevlerin ısıttığı pervaz, tutulamayacak hale gelmeye başladı.
4
Dayanabildiği kadar pervazda hayata tutunmaya çalışan genç adam, bir noktadan sonra elini bırakmak zorunda kaldı.

5
10. kattan düşerek ağır yaralanan Muhammet Owais hızla hastaneye yetiştirildi, ancak kurtarılamadı. Owais'in öldüğü yangında 3 kişi de yaralandı.

6
7

Son Dakika Son Ana Kadar Direndi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi Serel Yereli, Londra sokaklarında iç çamaşırsız dolaştı Yeşim Ceren Bozoğlu'nun sere serpe verdiği tatil pozları olay oldu Yıllar sonra ortaya çıktı! Aşk-ı Memnu'nun 'Beşir'i Baran Akbulut tanınmaz halde Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık
Advertisement