Son Dakika Haberleri: Son Halini Gören Kızı Sanıyor! 3 Ayda Tam 32 Kilo Verdi

Son Halini Gören Kızı Sanıyor! 3 Ayda Tam 32 Kilo Verdi

2 yıl önce

Avusturalya'da yaşayan 50 yaşındaki Ana Reyes 3 ayda tam 32 kilo verdi. 5 torun sahibi kadının son halini görenler gözlerine inanamıyor...

1
Avustralyalı 5 torun sahibi Ana Reyes, 3 ayda tam 32 kilogram verdi. Üstelik hiç egzersiz yapmadan. 50 yaşındaki büyükanne zayıflamasıyla resmen gençlik günlerine geri döndü. İşte Ana Reyes'in zayıflama hikayesi ve son hali...

2
5 torun sahibi büyükanne torunları ve çocuklarıyla çekildiği bir fotoğrafta şişman ve yaşlanan halini görünce dehşete kapıldı. Sadece 50 yaşında olmasına karşın çok daha büyük bir yaşta göründüğünü fark etti.

3
O fotoğrafın zayıflaması gerektiğini anlamasına yardımcı olduğunu söyleyen Reyes, kiloları yüzünden kendisine bakmadığını, sosyalleşmekten uzak durduğunu hatta kıyafet alışverişi bile yapmadığını kendine itiraf ederek değişim için karar aldı.

4
'Kilolarım yüzünden ayak tırnaklarıma oje bile süremiyordum, merdivenleri çıkmak ise ölümdü' diyen Reyes işe beslenme düzenini değiştirmekle başladı. Düzensiz ve büyük öğünler yerine daha sağlıklı ve temiz beslenme alışkanlığı geliştirmeye başlayan büyükanne kısa sürede değişimi bedeninde hissetmeye başladı.

5
"Süreç boyunca, elma ve çilek gibi meyveler, sade yoğurt ile kahvaltı ettim. Öğle yemeğim salata ve proteinli salatalardan oluşuyordu ve akşam yemeği için çok fazla biftek ve balık yedim" diyen Reyes'in 3 ay sonraki halini gören tanıyamadı.

6
3 ayda 32 kilogram vermeye başaran 50 yaşındaki kadın bikini giyer hale geldi ve çok daha genç görünmeye başladı. "Gerçekten mutluyum, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da. Bu tamamen hayatımı değiştirdi" dedi.

7
Diyete başladığı ilk günlerde zorlandığını da itiraf eden Reyes, "Yalan söylemeyeceğim, başlangıçta çok bitkin ve yorgumdum. ama biraz zaman geçtikçe ve vücudumdaki detoksu hissettikçe daha iyi hissetmeye başladım. Enerjim yükseldi" diye konuştu.

8
9Haber Yayın Tarihi: 26.03.2018 08:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Son görüntüsüyle korkutmuştu! 15 kilo veren İzel, göğüs dekoltesiyle büyüledi! Taraftarların çirkin tezahüratına maruz kalan İtalyan spiker, galaya dekoltesiyle damga vurdu! Bütün kadınların bilmesi gereken 6 savunma tekniği! Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar Öldü sandılar! 6,5 saat kalbi duran kadın hayata döndü