Son Halini Gören Kızı Sanıyor! 3 Ayda Tam 32 Kilo Verdi - Son Dakika

Son Halini Gören Kızı Sanıyor! 3 Ayda Tam 32 Kilo Verdi

26.03.2018 08:22

Avusturalya'da yaşayan 50 yaşındaki Ana Reyes 3 ayda tam 32 kilo verdi. 5 torun sahibi kadının son halini görenler gözlerine inanamıyor...

1
Avustralyalı 5 torun sahibi Ana Reyes, 3 ayda tam 32 kilogram verdi. Üstelik hiç egzersiz yapmadan. 50 yaşındaki büyükanne zayıflamasıyla resmen gençlik günlerine geri döndü. İşte Ana Reyes'in zayıflama hikayesi ve son hali...

2
5 torun sahibi büyükanne torunları ve çocuklarıyla çekildiği bir fotoğrafta şişman ve yaşlanan halini görünce dehşete kapıldı. Sadece 50 yaşında olmasına karşın çok daha büyük bir yaşta göründüğünü fark etti.

3
O fotoğrafın zayıflaması gerektiğini anlamasına yardımcı olduğunu söyleyen Reyes, kiloları yüzünden kendisine bakmadığını, sosyalleşmekten uzak durduğunu hatta kıyafet alışverişi bile yapmadığını kendine itiraf ederek değişim için karar aldı.

4
'Kilolarım yüzünden ayak tırnaklarıma oje bile süremiyordum, merdivenleri çıkmak ise ölümdü' diyen Reyes işe beslenme düzenini değiştirmekle başladı. Düzensiz ve büyük öğünler yerine daha sağlıklı ve temiz beslenme alışkanlığı geliştirmeye başlayan büyükanne kısa sürede değişimi bedeninde hissetmeye başladı.

5
"Süreç boyunca, elma ve çilek gibi meyveler, sade yoğurt ile kahvaltı ettim. Öğle yemeğim salata ve proteinli salatalardan oluşuyordu ve akşam yemeği için çok fazla biftek ve balık yedim" diyen Reyes'in 3 ay sonraki halini gören tanıyamadı.

6
3 ayda 32 kilogram vermeye başaran 50 yaşındaki kadın bikini giyer hale geldi ve çok daha genç görünmeye başladı. "Gerçekten mutluyum, sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da. Bu tamamen hayatımı değiştirdi" dedi.

7
Diyete başladığı ilk günlerde zorlandığını da itiraf eden Reyes, "Yalan söylemeyeceğim, başlangıçta çok bitkin ve yorgumdum. ama biraz zaman geçtikçe ve vücudumdaki detoksu hissettikçe daha iyi hissetmeye başladım. Enerjim yükseldi" diye konuştu.

8
9

Son Dakika Son Halini Gören Kızı Sanıyor! 3 Ayda Tam 32 Kilo Verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı Sahilde yürüyüş yaparken başına talih kuşu kondu! Bulduğu cisim ona 2 milyon kazandıracak Kurtuluşu mucize! Kaybolan yaşlı kadın ormandan gelen sesle bulundu İstanbul'un göbeğinde ama çok az kişi biliyor! Yıllardır cam fanusların içinde saklanıyorlar