Sony Mdr-Xb450ap Kulaklık - Son Dakika

Sony Mdr-Xb450ap Kulaklık

28.01.2015 12:43

Sony, hem evde hem dışarıda aynı kalitede müziğin tadına varmak isteyenlere MDR-XB450AP Ekstra Bas kulaklıkları sunuyor.

1

Sony MDR-XB450AP kulaklıklar, güçlü basları ile kullanıcıları müziğin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarıyor.
Kaynak :
2

Döner tasarımı sayesinde her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz kulaklıklar, basıncı hafifleten büyük kulaklık yastıkları ile maksimum konfor sunuyor.
3

Ayrıca kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonuyla, müzik dinlerken akıllı telefonunuza gelen aramaları eller serbest yanıtlamanıza imkân veriyor.Eller serbest arama için kablo üstü kumanda ve mikrofon Daha fazla hareket özgürlüğü sunmak için 1,2 metre uzunluğunda olan kulaklık kablosunda bulunan kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonla müzik dinlerken akıllı telefonunuza gelen aramaları eller serbest yanıtlayabiliyorsunuz. Kablo üstü kumanda ayrıca, kulaklığınızı çıkarmadan şarkılar ve aramalar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkân veriyor.


4

Sony, hem evde hem dışarıda aynı kalitede müziğin tadına varmak isteyenlere MDR-XB450AP Ekstra Bas kulaklıkları sunuyor. Güçlü baslar için Beat Response Control Beat Response Control teknolojisi güçlü, derin bas tepkisi sağlamasıyla alçak tonlara odaklanan müzik tarzları için ideal. En zorlu baslar bile Sony'nin diyaframın serbest hareketini optimize etmek için havalandırma sağlayan Beat Response Control özelliği sayesinde tempo ve ritim ile zahmetsizce yeniden üretiliyor.


5

Yüksek frekans aralığı ile zengin detaylar 5-22.000 Hz frekans aralığı, tüm ses oynatımlarındaki süper düşük frekanslardan süper yüksek frekanslara kadar son derece kesin ses ve çok daha zengin detaylar sunuyor. 30 mm dinamik neodimyum güçlü sürücü birimleri, kulaklığın en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki vermesini sağlıyor. Güçlü bas ve şık görünüm için alüminyum kaplama Kullanıcıların kişisel tarzını tamamlamak için siyah, beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere dört farklı renkte sunulan Sony MDR-XB450AP Ekstra Bas kulaklıklar, alüminyum kaplamasıyla hem şık bir görünüm sunuyor hem de istenmeyen titreşimleri bastırarak derin ve düşük tonları koruyor.


6
7
8

Son Dakika Sony Mdr-Xb450ap Kulaklık - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement