Son Dakika Haberleri: Sony Xperia Z3 Lansmanından Renkli Görüntüler

Sony Xperia Z3 Lansmanından Renkli Görüntüler

6 yıl önce

Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact ünlü isimlerin katıldığı "5. Element" konseptli lansmanda dün gece tanıtıldı.

1

Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact ünlü isimlerin katıldığı "5. Element" konseptli lansmanda dün gece tanıtıldı. Dört elementten esinlenerek özel bir konseptle hazırlanan lansmanda, eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma, başarılı fotoğrafçı Bennu Gerede, ünlü oyuncu Ekin Türkmen, ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar ve fitness fenomeni SquatGirl lakaplı Doris Hofer, lansmanda 5. Element olarak adlandırılan Sony Xperia Z3'ü davetliler ile birlikte deneyimlediler.
Kaynak :
2
3

Ünlü futbolcu Pascal Nouma PS4 oynayarak ünlü isimlerle birlikte eğlenceli bir turnuvaya imza attı.


4
5
6
7

Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, en beğenilen filmlerinden "Banyo"nun en etkileyici sahnesini canlı olarak Sony Xperia Z3 ile yeniden çekti.


8
9
10
11
12

Ünlü oyuncu Ekin Türkmen ve fotoğrafçı Bennu Gerede'nin canlı moda çekimi gerçekleştirdikleri lansmanda Sony Xperia Z3'ün düşük ışıktaki kamera performansı sergilendi.


13

Doris Hofer (SquatGirl) ise lansman boyunca cycling yaparak Sony Xperia Z3'ün sahip olduğu 2 günlük batarya ömrüyle yarıştı.


14
15
16
17
18


Haber Yayın Tarihi: 23.10.2014 12:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!