Sony Xperia Z3 Lansmanından Renkli Görüntüler - Son Dakika

Sony Xperia Z3 Lansmanından Renkli Görüntüler

23.10.2014 12:43

Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact ünlü isimlerin katıldığı "5. Element" konseptli lansmanda dün gece tanıtıldı.

1

Sony Xperia Z3 ve Sony Xperia Z3 Compact ünlü isimlerin katıldığı "5. Element" konseptli lansmanda dün gece tanıtıldı. Dört elementten esinlenerek özel bir konseptle hazırlanan lansmanda, eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma, başarılı fotoğrafçı Bennu Gerede, ünlü oyuncu Ekin Türkmen, ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar ve fitness fenomeni SquatGirl lakaplı Doris Hofer, lansmanda 5. Element olarak adlandırılan Sony Xperia Z3'ü davetliler ile birlikte deneyimlediler.
Kaynak :
2
3

Ünlü futbolcu Pascal Nouma PS4 oynayarak ünlü isimlerle birlikte eğlenceli bir turnuvaya imza attı.


4
5
6
7

Ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar, en beğenilen filmlerinden "Banyo"nun en etkileyici sahnesini canlı olarak Sony Xperia Z3 ile yeniden çekti.


8
9
10
11
12

Ünlü oyuncu Ekin Türkmen ve fotoğrafçı Bennu Gerede'nin canlı moda çekimi gerçekleştirdikleri lansmanda Sony Xperia Z3'ün düşük ışıktaki kamera performansı sergilendi.


13

Doris Hofer (SquatGirl) ise lansman boyunca cycling yaparak Sony Xperia Z3'ün sahip olduğu 2 günlük batarya ömrüyle yarıştı.


14
15
16
17
18

Son Dakika Sony Xperia Z3 Lansmanından Renkli Görüntüler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement