Sosyal medya bu deneyi konuşuyor! Buz parçasının üzerine kırılan yumurta saniyeler içerisinde dondu - Son Dakika

Sosyal medya bu deneyi konuşuyor! Buz parçasının üzerine kırılan yumurta saniyeler içerisinde dondu

29.01.2021 16:12

Sert kışın hakim olduğu Sibirya'da çekilen bu görüntüler sosyal medyayı salladı. Bir buz parçasının üzerine kırılan yumurta saniyeler içerisinde dondu.

1
Termometrelerin eksi 25'i gösterdiği Rusya'nın Sibirya bölgesinde, dondurucu soğukların etkisiyle yumurta pişmiş halini aldı.
2
O anlar kameralara yansıdı.Termometrelerin eksi 25'i gösterdiği Rusya'nın Sibirya bölgesinde, soğuk havanın etkisi yapılan deneyle resmen tesilcillendi.
3
Sibirya bölgesinde bir buz parçasının üzerine kırılan yumurta saniyeler içerisinde dondu. Sosyal medyada paylaşılan deneyin görüntüleri viral oldu.
4
5
6

Son Dakika Sosyal medya bu deneyi konuşuyor! Buz parçasının üzerine kırılan yumurta saniyeler içerisinde dondu - Son Dakika


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Büyük beden model, yine yaptı yapacağını! Ayna karşısında çırılçıplak karnını doyurdu Görüntüler dün geceden! Ünlüler, villada sabaha kadar vur patlasın çal oynasın kaçak parti yaptı Daireler, merdivenler, posta kutuları! Sıcaklığın eksi 50 dereceye düştüğü yerde her şey buz tuttu 2 kadın öğretmen, 18 yaşındaki öğrenciyi eve davet edip üçlü ilişkiye girdi Bu yıl kırmızı halı bambaşkaydı! İşte 2021 Altın Küre Ödülleri'nin en şık ünlüleri