Sosyal Medya Fenomeni 2 Kadın Uyuşturucu Kaçakçısı Çıktı - Son Dakika

Sosyal Medya Fenomeni 2 Kadın Uyuşturucu Kaçakçısı Çıktı

4 yıl önce

1
Paylaştıkları lüks tatil fotoğraflarıyla sosyal medyada gündeme oturan, ancak daha sonra milyonlarca sterlinlik kokain ticareti yapmakla suçlanarak uluslararası basına taşınan iki Kanadalı kadınla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

2
Porno yıldızı Isabelle Lagace (28) ile 18 milyon sterlin değerinde (yaklaşık 78 milyon TL) kokain ticareti yapmakla yargılanan Melina Roberge (22), mahkemede gözyaşlarına boğuldu ve kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etmedi.

3
The Sun gazetesinin haberine göre; Melina Roberge ve Isabelle Lagace adlı genç kadınlar, tatillerine Sea Princess adlı cruise gemisiyle İngiltere'de başlamış, son durakları olan Avustralya'ya varmadan önce; Kanada, ABD, Kolombiya ve Peru'yu da gezmişlerdi.

4
İddialara göre, 95 kilogram kokainle yakalan Roberge, Legace ve Andre Tamine (65) adlı bir kadın, uyuşturucu ticareti yapma suçundan tutuklanarak Sydney mahkemesine çıkarıldı.

5
Genç kadınların sosyal medya hesaplarından paylaştıkları fotoğraflar ise uyuşturucu kaçakçısı iki kadının, lüks gemi tatili boyunca nasıl eğlendiğini gözler önüne seriyor.

6
Kumsalda hindistancevizi kokteylleri içip, bikinileriyle selfie pozları veren genç kadınlar, tutuklanmadan önce egzotik tatillerinin keyfini doyasıya çıkarmıştı.

7
Aylarca süren bu lüks gemi seyahatinin yaklaşık 20 bin dolar tutarında olduğu biliniyor.

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Haber Yayın Tarihi: 22.12.2016 12:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri