Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge 2020'ye özel paylaşım yaptı, beğeni butonu çöktü! - Son Dakika

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge 2020'ye özel paylaşım yaptı, beğeni butonu çöktü!

31.12.2019 11:59

Türkiye'de 'yenge' lakabıyla tanınan ABD'li sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, 2019 yılında en çok beğenilen fotoğraflarını albüm olarak paylaştı.

1
Amerikalı sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, Twitter hesabı üzerinden bir Türk kullanıcı ile uzun süre mesajlaşmış ve karşılıklı yapılan bu sohbetler onun Türkiye'de tanınan bir fenomen olmasını sağlamıştı. Türkiye'nin biricik Amanda Yenge'si bu kez 2019'a damga vuran, en çok beğeni alan fotoğraflarını albüm olarak paylaştı. Amanda'nın bu paylaşımı da neredeyse 2 milyon beğeni, 6 bin yorum yağdı.
2
İşte Amanda Cerny'nin 2019'da en çok beğeni alan o fotoğrafları...
İşte Amanda Cernynin 2019da en çok beğeni alan o fotoğrafları...
3
4
5
6
7
8
9
10
Instagram'da 26,3 milyon takipçisi bulunan Amanda, geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafla Türkiye sevdasını bir kez daha göstermişti.

Son Dakika Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge 2020'ye özel paylaşım yaptı, beğeni butonu çöktü! - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

65 yaşında ikiz bebek doğuran kadının çocuklarını elinden aldılar Komşularının taciz mesajı ekmeğine yağ sürdü! Çıplak fotoğraf krizi sonrası milyoner oldu Sahada başka Instagram'da başka! Ateşli hakem son yaptığıyla hayranlarının aklını başından aldı Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı