Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge 2020'ye özel paylaşım yaptı, beğeni butonu çöktü! - Son Dakika

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge 2020'ye özel paylaşım yaptı, beğeni butonu çöktü!

20 gün önce

Türkiye'de 'yenge' lakabıyla tanınan ABD'li sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, 2019 yılında en çok beğenilen fotoğraflarını albüm olarak paylaştı.

1
Amerikalı sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, Twitter hesabı üzerinden bir Türk kullanıcı ile uzun süre mesajlaşmış ve karşılıklı yapılan bu sohbetler onun Türkiye'de tanınan bir fenomen olmasını sağlamıştı. Türkiye'nin biricik Amanda Yenge'si bu kez 2019'a damga vuran, en çok beğeni alan fotoğraflarını albüm olarak paylaştı. Amanda'nın bu paylaşımı da neredeyse 2 milyon beğeni, 6 bin yorum yağdı.
2
İşte Amanda Cerny'nin 2019'da en çok beğeni alan o fotoğrafları...
İşte Amanda Cernynin 2019da en çok beğeni alan o fotoğrafları...
3
4
5
6
7
8
9
10
Instagram'da 26,3 milyon takipçisi bulunan Amanda, geçtiğimiz günlerde paylaştığı fotoğrafla Türkiye sevdasını bir kez daha göstermişti.

Haber Yayın Tarihi: 31.12.2019 11:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri