Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! - Son Dakika

Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım!

10.12.2019 12:14

Türkiye'de 'yenge' lakabıyla tanınan Amerikalı sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, Türkiye ziyaretinde çekildiği bir fotoğrafı paylaşarak hayata pozitif bakmanın önemine değindi.

1
Amerikalı sosyal medya fenomeni Amanda Cerny, Twitter hesabı üzerinden bir Türk kullanıcı ile uzun süre mesajlaşmış ve karşılıklı yapılan bu sohbetler onun Türkiye'de tanınan bir fenomen olmasını sağlamıştı.
2
Cerny de bu popüleriteyi iyi değerlendirmiş ve bir markanın yüzü olarak İstanbul'a bir ziyaret gerçekleştirmişti.
3
Türkiye'den paylaşım yaptı
Türkiyeden paylaşım yaptı
Ülkemizden son derece memnun ayrılan Cerny, uzun bir aradan sonra Instagram hesabından Türkiye ziyareti sırasında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.
4
Amanda Cerny, bu fotoğrafın altına "Pozitif insanlar pozitif enerjiye çekilir, negatif insanlar negatif enerjiye çekilir. Olumsuz enerjiyi üretken ve pozitif bir şeye dönüştürerek açığa çıkarın" notunu düştü.
5
İşte güzel fenomenin Instagram hesabından kareler...
6
Instagram'da 26,3 milyon takipçisi olan Cerny, her gün beğeni mesajları kadar kötü yorum ve eleştirilerle de karşılaşıyor. Öyle ki Cerny, son paylaşımıyla kendisine gelen öfke ve nefret dolu mesajlara cevap vermek istedi.
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Sosyal medya fenomeni Amanda Yenge'den, Türkiye'yi gururlandıran paylaşım! - Son Dakika


YORUMLAR (13)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı