Sosyal medya fenomenine hayranından mide bulandıran teklif! 133 bin lira ödemeyi göze almış - Son Dakika

Sosyal medya fenomenine hayranından mide bulandıran teklif! 133 bin lira ödemeyi göze almış

20.01.2022 10:24

Instagram'da 1 milyonun üzerinde takipçisi olan sosyal medya fenomeni Marie Madore, bir hayranından gelen çılgın teklifi takipçileriyle paylaştı. Marie, hayranının kendisinden kullanılmış tamponunu satın almak istediğini, tampon için yaklaşık 10 bin dolar (yaklaşık 133 bin TL) teklif ettiğini söyledi.

1
Instagram'da takipçi sayısı 1 milyonu aştıktan sonra diğer sosyal medya platformlarında da popülerliğini artıran Marie Madore, kariyerini müstehcen sitede içerik üretmeye yöneltti.

2
Cesur pozlarını para karşılığında müstehcen sitede satmaya başlayan Marie Madore, kısa süre önce Inside OnlyFans podcast'ine konuk oldu.

3
Madore, sosyal medya kariyeri boyunca aldığı en tuhaf istekle ilgili soruya verdiği yanıtla herkesi şaşırttı.
4
Fenomen isim bir hayranının kullanılmış tamponuna bir servet ödemeyi teklif ettiğini dile getirdi.
5
Instagram üzerinden kendisine yöneltilen bir mesajla birlikte Madore, büyük bir şaşkınlık yaşadığını dile getirdi. Sosyal medya fenomeni bir hayranının kendisinden kullanılmış tamponunu satmasını istediği mesajı gördüğünde gözlerine inanamadı.
6
İlginç teklifin korkutucu yanları olduğunu belirten Madore, "Bu biraz korkutucu üzerinde DNA örneklerim vardı. Kullanılmış tampon için yaklaşık 10 bin dolar (yaklaşık 133 bin TL) teklif etti" dedi.
7
8
9
10

YORUMLAR
500

Son Dakika Sosyal medya fenomenine hayranından mide bulandıran teklif! 133 bin lira ödemeyi göze almış - Son Dakika


Advertisement