Sosyal Medya Fenomenini Gölge Gibi Takip Etti - Son Dakika

Sosyal Medya Fenomenini Gölge Gibi Takip Etti

3 yıl önce

Sosyal medyada çok sayıda takipçisi bulunan blogger Lauren Bullen gittiği her yerde kendisini gölge gibi takip eden ve kendisinin sosyal medyaya yüklediği fotoğrafın aynısını paylaşan bir takipçisi olduğunu fark etti.

1
23 yaşındaki Avustralyalı blogger Lauren Bullen ve erkek arkadaşı Jack Morris, dünyanın birçok ülkesine seyahat ederek, bu gezilerden fotoğrafları Instagram hesabından paylaşıyor.

2
Bullen'in tüm takipçilerini tanıması imkânsız ancak bu kişiler arasındaki bir hesabı takibe aldı.


3
Nedeni ise bu hesabın sahiplerinin; kendisinin gittiği ülkelere ve otellere giderek, neredeyse aynı pozları çekip kendi Instagram hesaplarında paylaşmaları.


4
Bullen'ın çektiği fotoğrafların açılarını, giydiği kıyafetleri ve çekilen mekânları bile kopyalayan “gerçek takipçi” çiftten oldukça korkan Buller, bu kişilerle irtibata geçti.


5
Bullen, kendisini taklit eden ve birebir aynı pozları veren kullanıcının hesabında 20 benzer fotoğraf olduğunu, onunla konuştuğunu ve durumu kendi aralarında çözmeye çalıştıklarını söyledi.


6
Trolleme tarihine adını altın harflerle yazdıran kullanıcı ve gezgin fenomenin benzer fotoğrafları...
Trolleme tarihine adını altın harflerle yazdıran kullanıcı ve gezgin fenomenin benzer fotoğrafları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Haber Yayın Tarihi: 17.03.2017 04:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Düğünde rezalet! Sapkın damat garson kıza cinsel istismarda bulundu Kubilay Aka'nın cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş'in iddialı pozları olay oldu! Ölen büyükannesinden 230 bin sterlin çalan eski model yakayı ele verdi Jennifer Aniston ödül törenine sütyensiz geldi! Göğüs ucu detayı yürek hoplattı Jennifer Aniston ve eski eşi Brad Pitt, Sahne arkasında fena yakalandı! Yıllar sonra ilk kez sarmaş dolaş

Son Dakika Haberleri