Sosyal Medya Fenomenini Gölge Gibi Takip Etti - Son Dakika

Sosyal Medya Fenomenini Gölge Gibi Takip Etti

17.03.2017 16:31

Sosyal medyada çok sayıda takipçisi bulunan blogger Lauren Bullen gittiği her yerde kendisini gölge gibi takip eden ve kendisinin sosyal medyaya yüklediği fotoğrafın aynısını paylaşan bir takipçisi olduğunu fark etti.

1
23 yaşındaki Avustralyalı blogger Lauren Bullen ve erkek arkadaşı Jack Morris, dünyanın birçok ülkesine seyahat ederek, bu gezilerden fotoğrafları Instagram hesabından paylaşıyor.

2
Bullen'in tüm takipçilerini tanıması imkânsız ancak bu kişiler arasındaki bir hesabı takibe aldı.

3
Nedeni ise bu hesabın sahiplerinin; kendisinin gittiği ülkelere ve otellere giderek, neredeyse aynı pozları çekip kendi Instagram hesaplarında paylaşmaları.

4
Bullen'ın çektiği fotoğrafların açılarını, giydiği kıyafetleri ve çekilen mekânları bile kopyalayan “gerçek takipçi” çiftten oldukça korkan Buller, bu kişilerle irtibata geçti.

5
Bullen, kendisini taklit eden ve birebir aynı pozları veren kullanıcının hesabında 20 benzer fotoğraf olduğunu, onunla konuştuğunu ve durumu kendi aralarında çözmeye çalıştıklarını söyledi.

6
Trolleme tarihine adını altın harflerle yazdıran kullanıcı ve gezgin fenomenin benzer fotoğrafları...
Trolleme tarihine adını altın harflerle yazdıran kullanıcı ve gezgin fenomenin benzer fotoğrafları...
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Sosyal Medya Fenomenini Gölge Gibi Takip Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor