Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar - Son Dakika

Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar

06.12.2019 09:25

26 yaşındaki sosyal medya fenomeni Jessica Davies, geçmişte verdiği çıplak pozların dolandırıcılar tarafından yaşlı adamları kandırmak için kullanıldığını söyleyerek yardım istedi.

1
26 yaşındaki Jessica Davies isimli genç kadın, bir dönem yalnızca tek bir fotoğraf çekiminden 7 bin 430 lira kazanan ünlü bir Instagram fenomeniydi.
2
Davies, sonralarda fenomenlikten ve aşırı ilgiden bunalıp köşesine çekilse de, dolandırıcılar rahat durmadı ve Davies'in geçmişte verdiği çıplak pozları çeşitli internet sitelerinde, yaşlı adamlardan para sağlamak için kullandı.
3
Dolandırıcılar, tuzaklarının daha inandırıcı hale gelmesi için zamanla Jessica'nın aile üyelerinin de fotoğraflarını kullanmaya başladılar. Genç kadın, bunu öğrenince çılgına döndü.
4
Bu hafta birçok farklı kişiden internette fotoğraflarının olduğuyla ilgili mesaj aldığını belirten Davies, "Fotoğrafları gören kişiler ismimi aratınca Instagram'da beni bulup irtibata geçtiler." dedi.
5
Modellik kariyerini geçtiğimiz yıl sonlandıran genç kadın, çıplak pozlarının dolandırıcılar tarafından en az 100 kez kullanıldığını söyledi.

6
7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Sosyal medya fenomeninin başı çıplak pozlarıyla dertte! Yaşlı adamları kandırmak için kullanıyorlar - Son Dakika


Advertisement