Sosyal Medyada Dalga Geçilen Tek Kaşlı Modele Teklif Yağıyor - Son Dakika

Sosyal Medyada Dalga Geçilen Tek Kaşlı Modele Teklif Yağıyor

3 yıl önce

Sosyal medyada insanları görünüşlerine göre sınıflandırmak ya da küçümsemek konusunda çok acımasız olan insanlar var. Özellikle konu kadınların kıl, tüy gibi meselelerine gelince eleştirme hakkı fazlasıyla acımasızlaşıyor. 19 yaşındaki Scarlett da kıl, tüy tercihleri sebebiyle hakaretlerin odağı olan isimlerden…

1
Frida Kahlo'ya benzeyen kaşlarıyla dikkat çeken Scarlett Costello 19 yaşında bir model.

2
Tıpkı Kahlo gibi New York'da sanat okulunda okuyan genç kız bir yandan da modellik yapıyor.

3
Küçükken Frida Kahlo kılığına giren genç kız büyüdüğünde de kaşlarına hiç dokunmadan istediği gibi görünmeye devam etmiş.

4
Scarlett oldukça gür kaşlara sahip ve onları olduğu gibi bırakma konusunda da rahat.

5
Genç kız aslında modellik kariyeri başlayınca kaşlarını aldırmaya başlıyor ama 3 yıl sonra ajansı kaşlarını olduğu gibi bırakmasını istiyor.

6
“Herkesin genleri onu nasıl tasarladıysa öyle görünmesinden yanayım. Doğal güzelliği kucaklayacak cesaret onu iyi yapan şey” diye sözlerine ekliyor.

7
Bu konuda cesaretli davranan genç model internet üzerinden olumlu yorumların yanı sıra çok fazla negatif yorum aldığını da belirtiyor.

8
“İnsanlar beni canavar, dev ve gulyabani olarak adlandırdı”

9
Scarlett bu kötü yorumları umursamayarak, artan teklifler ve şöhretle işine devam ediyor…

10
Gür kaşlara sahip model her gece yatmadan bakım yapmak için kaşlarına hintyağı sürdüğünü de paylaşıyor.

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Haber Yayın Tarihi: 10.07.2017 03:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Genç fenomen, Katie Price'a benzemek için 140 bin liralık göğüs ameliyatı oldu Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia: Rihanna, milyarder Arap iş adamından ayrıldı! Böylesi duyulmadı! Çıplak pozlarını paylaşan sosyal medya fenomeninin fotoğraflarını eşi çekiyor Evde yiyecek bir şey kalmayınca alyanslarını sattılar! İşte Rahşan ve Bülent Ecevit'in bilinmeyenleri

Son Dakika Haberleri