Sosyal Medyada Takipçilerini Kandırdı - Son Dakika

Sosyal Medyada Takipçilerini Kandırdı

15.09.2014 14:52

1
Zilla van den Born adlı Hollandalı üniversite öğrencisi genç kız, Photoshop hünerlerini kullanarak, sosyal medyada kendisini takip eden herkesi kandırmayı başardı.

2
Yaşadığı şehir olan Amsterdam'da çektiği fotoğrafları Photoshop kullanarak internetten fotoğraflarla birleştiren Born, kendisini Asya seyahati yapmış gibi gösterdi.

3
25 yaşındaki genç kız, yakın aile bireylerini de kandırarak fotoğraflara yorum yapmalarını sağlayarak hazırladığı tatil albümünü daha gerçekçi hale getirdi.

4
Üniversitede grafik bölümünde okuyan Zilla, Photoshop programında bütün hünerlerini kullanarak çok gerçekçi fotoğraflar hazırladı.

5
Zilla van den Born, insanların günümüzde, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda, çoğunlukla filtreler kullanarak, bulunduğu ortamları olduğundan farklı gösterdiklerine dikkat çekmek için böyle bir şey yaptığını belirtti.

6
Gerçeğin, fotoğraf filtreleriyle saptırılmasının etkilerini hazırladığı fotoğraflarla herkese kanıtladığını düşünen genç kız, gerçeği anlatırken dostlarını videoya kaydederek tepkilerini de belgeledi.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17

Son Dakika Sosyal Medyada Takipçilerini Kandırdı - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement