Sosyal Medyanın Biricik Uygulaması Instagram Çöktü! Instagram Neden Açılmıyor? - Son Dakika

Sosyal Medyanın Biricik Uygulaması Instagram Çöktü! Instagram Neden Açılmıyor?

Instagram çöktü mü soruları, bugün sosyal paylaşım sitesine erişmek isteyen kullanıcıların araştırdığı konu oldu. '5xx Server Error' hatası veren Instagram, global bazda erişim sıkıntısına neden oldu.

1
Instagram, kullanıcıların fotoğraflarını ve profillerini görmeyi durdurdu. Kullanıcılar sayfayı yenilemeye çalışsa da sayfanın yenilenmediği uyarısıyla karşılaştı.
2
TSİ 10:00 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya girmeye çalışan kullanıcıların büyük bir kısmı '5xx Server Error' hatası ile karşılaştı. Şu sıralarda ise Instagram tekrar kullanıma açıldı. Yaşanan erişim problemi tahmini 45 dakika sürdü.
3
Erişim sorununun teknik bir aksaklıktan kaynaklandığı sanılırken, Şu sıralarda sorunun giderildiği ve fotoğraf paylaşım uygulamasının tekrar çalıştığı görülüyor.

Haber Yayın Tarihi: 03.10.2018 10:33

Son Dakika Sosyal Medyanın Biricik Uygulaması Instagram Çöktü! Instagram Neden Açılmıyor? - Son Dakika

YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Tüm dünyayı ilgilendiren keşif! Suudi Arabistan'da 120 bin yıllık ayak izi bulundu Fazla parmakları olduğu için sokağa atılan kedi internette fenomen oldu +18 uygulamaya üye olan rugby oyuncusunun katılma sebebi oldukça ilginç: Her şey spor yapmak için Kızının fotoğrafını çeken anne, iki saniye sonra çığlıklarına hakim olamadı Suya girdikleri an insanların cinsel organına saldırıyor! İlginç yaratığı görenlerin kanı çekiliyor