Sosyete çetesi yakayı ele verdi - Son Dakika

Sosyete çetesi yakayı ele verdi

12.07.2010 15:17

1
İstanbul'da son model otomobili ve 5 bin Euro değerinde cep telefonu ile müşteri gibi gittiği sosyete barlarında cüzdan ve kredi kartı hırsızlığı yapan iki kişi yakalandı. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen zanlıların cüzdanları çaldıktan sonra içinden kredi kartlarını alıp tekrar yerine koydukları böylece mağdur fark etmeden binlerce liralık harcama yaptıkları öğrenildi.
2
B.A. ile M.D.'nin Boğaziçi Üniversitesi'nden bir doçent doktorun nakit 1300 lirası ile kredi kartından 8 bin lirasını çaldığı da ortaya çıktı.
3
Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği'nde sorgulanan zanlıların gerçekleştirdikleri eylemler sırasında güvenlik kameraları tarafından da görüntülendiği belirlendi. Görüntülerde müşteri gibi içeri giren kişilerin büyük bir rahatlık içinde oturup sipariş verdikleri görüldü.
4
Daha sonra zanlılardan B.A.'nın ceketini oturduğu sandalyenin arkasına astığı, bir süre sonrada ona bitişik olarak asılan kurbanın ceketine sanki kendi ceketiymiş gibi el atarak cüzdanı çaldığı tespit edildi. Çaldığı cüzdanı sanki kendi cüzdanıymış gibi inceleyen içinden kredi kartı ve nakit paraları alan zanlıların daha sonra cüzdanı aldıkları cekete geri koydukları öğrenildi.
5
Zanlıların cüzdanı geri koyarak mağdurun kredi kartının çalındığını fark etmeyerek iptal ettirmesini önlemeye çalıştıkları belirtildi. Zanlıların çalıntı kredi kartları ile binlerce liralık harcamaya yaptıkları ve lüks yaşantılarına devam ettiği öğrenildi.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Sosyete çetesi yakayı ele verdi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü